Polacy w reality show na Marsie?

Dwa lata temu pisaliśmy wam o tym, że za niecałą dekadę, będziemy mogli oglądać reality show, którego bohaterami będą ludzie przybywający na... Marsie. Wśród stu kandydatów, którzy przeszli wstępną rekrutację, są Polacy!

shutterstock-50008537-12f703dade6aab0863748d751da92bdd_7bfc78.jpg

Pamiętacie, jak pisaliśmy wam, że spółka Mars One rekrutuje chętnych z całego świata do wielkiej wyprawy na Marsa? Zaplanowała ona nie tylko lot na czerwoną planetę, ale także kręcenie tam reality show (o czym możesz przeczytać więcej TUTAJ). Mimo że w planie podboju kosmosu jest jeden haczyk (ci którzy polecą, nigdy już nie wrócą na Ziemię) do udziału we wspomnianej misji zgłosiło się aż 200 tysięcy ochotników! Teraz spółka ogłosiła listę 100 kandydatów, którzy zakwalifikowali się do dalszego etapu rekrutacji.

Na opublikowanej liście możemy odnaleźć trzech Polaków (wśród nich jest nawet jedna kobieta). Nie wiemy co wpisali sobie w CV, że rozkochali w sobie szanowną komisję, ale faktem jest, że jedno z nich może za jakieś 8 lat zyskać miano międzygalaktycznego celebryty!



Dodał(a): Bartosz Joda Środa 18.02.2015