Pojawił się oficjalny zwiastun Warcrafta

Koniec plotek, pogłosek i niepewnych wycieków. Nareszcie jest. Nareszcie pojawił oficjalny zwiastun filmu „Warcraft: Początek”. I jak z niego wynika, premiera produkcji odbędzie się wcześniej niż dotychczas zapowiadano.
warcraft.jpg

Oparty na grach Blizzarda film "Warcraft: Początek" to z całą pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów przez wszystkich fanów popularnej serii. Niech o tym świadczy fakt, że nie raz pisaliśmy już o plotkach, różnych przewidywaniach i nieoficjalnych wyciekach materiałów, które pojawiały się w sieci. O tym wszystkim możecie przeczytać TUTAJ.

Tym razem jednak, mamy dla Was jak najbardziej pewną wiadomość o tym, że pojawił się pierwszy, oficjalny zwiastun filmu. Różni się on dość znacząco od dotychczas pojawiających się w sieci materiałów, zarówno pod względem szczegółowości zdradzanych elementów produkcji, ale także pod względem daty premiery Warcrafta. Zgodnie z oficjalnym zwiastunem będzie ona miała miejsce 30 maja 2016 roku.

Nie przedłużam zatem dalej i zostawiam Was z oficjalnym zwiastunem filmu „Warcraft: Początek”.Za scenariusz filmu odpowiada Charles Leavitt wraz z reżyserem - Duncanem Jonesem. W obsadzie zobaczymy natomiast m.in.: Bena Fostera, Travisa Fimmela, Paulę Patton, Dominica Coopera, Toby'ego Kebbella i Robiego Kazinsky'ego.
Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 29.03.2016