#Pocociteciuchy, czyli dystans i humor według House

Ten spot ci się spodoba – ciuchy też!

ckm.jpg

W swojej najnowszej kolekcji House i towarzyszącej jej kampanii wszystkie światła zwrócone są, dosłownie i z przymrużeniem oka, na ubrania, bo to przecież wokół nich kręci się całe nasze życie. Kolekcja House SS18 to wiele odpowiedzi na jedno pytanie: #pocociteciuchy?

Kolorowo i na luzie

Dla mężczyzn House przygotował swobodny sportowy look, ale w nowoczesnej, miejskiej odsłonie. Niezobowiązujące koszulki z zabawnymi nadrukami połączone z kolorowymi szortami to baza, na której modny chłopak zbuduje stylizację zarówno do miasta, na imprezę, jak i na wakacyjny festiwal.

ŻEBY_STRACIĆ_GŁOWĘ_preview.jpg

Denim na każdą okazję

Ważnym elementem w męskiej szafie jest jeans, ale w odświeżonej, lekkiej wersji koszule z przewiewnego denimu i wygodne szorty to podstawy wiosennych outfitów. Na uwagę zasługuje też linia Worldhood - trend inspirowany wolnością, podróżami, energią płynącą z najbardziej egzotycznych zakątków świata. Bluzy i t-shirty z orientalnymi grafikami to idealna propozycja dla wakacyjnych podróżników.

ŻEBY_NIEBIESKI_DOBRZE_LEŻAŁ_NA_ZIELONYM_preview.jpg

No to #pocociteciuchy?

Kolekcji SS18  towarzyszy kampania komunikująca się przewrotnym hasłem #pocociteciuchy? W jej skład weszły zdjęcia i film oparte na idei ubrań jako najbliższych towarzyszy ludzkiej codzienności, elementów, które są obecne w życiu każdego człowieka. 45 sekundowy spot bazuje na zabawnym koncepcie, w którym narrator przechodzi do świata przedstawionego i prowadzi żartobliwy dialog z bohaterami filmu, przewrotnie komentując ich zmagania z codziennością, aby znaleźć odpowiedź na pytanie #pocociteciuchy. Za koncepcję kampanii oraz realizację spotu kampanijnego spotu House odpowiada duet Krzysztof Kosz i Kuba Bujas, na stałe związani z agencją LAF oraz operator Kamil Płocki.

Uwaga  kampanii SS18 towarzyszy też konkurs! Aby wziąć w nim udział, wgraj swoje zdjęcie na stronie www.housebrand.com, będące kreatywną odpowiedzią na hasło #pocociteciuchy? oraz dokończeniem zdania: żeby…


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 05.04.2018