Pluszaki zatrzymały napastnika. Jest nagranie

Zawsze warto mieć przy sobie pluszowego misia. Doskonale przekonała się o tym kobieta, którą ludzie przebrani za puszyste zabawki uratowali z opresji


Do zdarzenia doszło podczas konwentu Furcon w San Jose, USA, który skupia tzw. Furries czyli ludzi, którzy zajmują się tzw. sztuką futrzastą. Miłośnicy tego typu rozrywki spotykają się na konwentach, gdzie występują w specjalnie na tę okazję przygotowanych strojach.

ZOBACZ TAKŻE: CHRZEŚCIJAŃSKI PORADNIK BICIA DZIECI. TAK, NAPRAWDĘ KTOŚ TO WYDAŁ

Podczas imprezy sześciu „futrzaków” usłyszało krzyki z zaparkowanego w pobliżu samochodu. Po chwili zorientowali się, że wewnątrz rozgrywa się prawdziwy dramat – mężczyzna okładał pięściami kobietę, która siedziała na miejscu kierowcy.


Okazuje się, że nawet facet przebrany w różowe futro pozostaje facetem. Najpierw do akcji wkroczyło dwóch mężczyzn, ale damski bokser stawiał opór, więc do działania przystąpiło kolejnych czterech „futrzaków”. Taki oddział już bez większego problemu wyszarpał delikwenta z samochodu i przytrzymał do przybcia policji. 


Po przyjeździe funkcjonariuszy agresywny mężczyzna został zatrzymany, a kolorowi przebierańcy wrócili do zabawy.ZOBACZ GALERIĘ: FORD GT40


Dodał(a): Adam Barabasz/ Twitter Czwartek 23.01.2020