Playboy na listopad

W najnowszym numerze polskiej edycji Playboya zagościła Irina Bondarenko, stylistka z ukraińskiej edycji tego magazynu, która postanowiła sama stanąć przed obiektywem. Efekt? Powalający.
playboy listopad 2014
a w numerze m.in:
>Polskie pisarki są sexy!

Zobaczycie nasze typy. Piękne i seksowne autorki pytamy o twardość okładek i najlepsze sceny erotyczne w literaturze. Odpowiadają m.in. Katarzyna Bonda, Agata Passent, Anna Dziewit-Meller. Na liście PLAYBOA są też: Gaja Grzegorzewska, Grażyna Plebanek, Dorota Masłowska, Marta Obuch, Joanna Bartor i Michalina Olszańska.

>David Fincher
Wywiad z twórcą legendarnych filmów takich jak „Podziemny krąg” czy „Siedem”, którego „Zaginiona dziewczyna” niedawno weszła do polskich kin.

Fincher: Wytwórnie filmowe traktują widzów jak lemingi, jak bydło w zagrodzie.

Nas David przekonuje, że sam jest inny.

>Bartłomiej Topa

Rozmowa naturalnie o filmach, ale też o pingwinach, krzesaniu hołubców i zagrywaniu rosyjskich płyt. Aktor opowiada również o swoich ukochanych saabach, wysokowibracyjnych smakołykach i naturalnie tym, co go kręci w kobietach.

Playboy: Wiesz co cię łączy z Szymonem Majewskim?

Topa: Laski? Seks?

plb_fota1.jpgPlayboy: Fetysz kobiecych stóp. Jakie aktorskie stopy chciałbyś zobaczyć na naszej rozkładówce?

Topa: Znam odpowiedź, ale zanim podam imię i nazwisko, muszę się upewnić, czy w ogóle mogę to zrobić. Zadzwonię do właścicielki i dam Wam znać. A może nawet namówię, żeby jej stopy były ilustracją do naszej rozmowy. Stopy to mój prywatny kult.

>Dodatek o stylu i modzie męskiej – Kreator 80 stron EXTRA 50 najlepszych modowych adresów w Polsce; marynarka w pięciu smakach; “Mroczna sesja” - jesienna kolekcja gentlemana; słownik mody męskiej, obiekty pożądania playboya.

A także:

>Kłopoty z kasą za marihuanę

W Kolorado niemal od roku można legalnie kupić marihuanę. Sprzedawcy zbijają takie kokosy, że nie wiedzą co robić z pieniędzmi. Dosłownie. Banki nie chcą przyjmować pieniędzy z narkotyków. Cały biznes opiera się więc na gotówce. A tam gdzie jest góra kasy, są kłopoty. I to poważne. Reporter PLAYBOYA sprawdza czy “eksperyment z Kolorado” nie jest zagrożony.

>Terry Richardson

Profil szalonego geniusza fotografii, który zrewolucjonizował fotografię mody. Plus gorące zdjęcia z najnowszej sesji dla amerykańskigo PLAYBOYA.

>Polska playmate Katarzyna Pereg w sesji na Szmaragdowym Wybrzeżu Sardynii, w obiektywie Marzeny Bukowskiej – Filuk

>Luksus na morzu - 6 najciekawszych wycieczek na pokładach liniowców. Od oczywistych Hawajów po nietypową Antarktydę, wszystko w wersji all inclusive.
>Test nowego Aston Martina Vantage 12 S – jest jeszcze szybszy i jeszcze głośniejszy oraz przegląd pięciu najnowszych SUV-ów.

Listopadowe wydanie PLAYBOYA w sprzedaży od 31 października 2014

Dodał(a): CKM.PL/fot. mat. prasowe Czwartek 30.10.2014