Pierwszy plakat nowego filmu Patryka Vegi

Ledwie widzowie zdołali otrząsnąć się po seansie „Botoksu”, a już pojawiły się informacje dotyczące nowej produkcji Patryka Vegi. Znamy jej dokładną datę premiery, obsadę oraz tytuł. Teraz pojawił się także pierwszy plakat.
Opublikowany przez Patryk Vega na 27 października 2017

Patryk Vega
już w trakcie prac na „Botoksem” zapowiedział, że zaraz po premierze tego filmu zabierze się za nową produkcję. Reżyser dotrzymał słowa i właśnie pojawiły się pierwsze informacje o nowym dziele twórcy „Pitbulla”.

Jak donoszą media z branży najnowszy film Vegi nosi tytuł „Kobiety mafii” i na ekrany kin trafi 23 lutego 2018 roku. Spekuluje się, że będzie on nieoficjalną kontynuacją święcącego wielkie triumfy „Pitbulla”. Ujawniono także część obsady najnowszej produkcji Vegi, wśród której znalazły się takie nazwiska jak Bogusław Linda, Katarzyna Warnke i ulubieniec reżysera Sebastian Fabijański. Czyli zaskoczeń nie ma – wszyscy ci aktorzy pojawiali się już we wcześniejszych produkcjach Vegi.

Po kasowym sukcesie „Botoksu” i obu „Pitbulli” Patryk Vega z pewnością nie narzeka na brak funduszy na realizację swoich nowych dzieł. Oby tylko starczyło mu na nie pomysłów, bo tworzenie nowego filmu co kilka miesięcy skutecznie może zabić jego wenę. Liczmy, że „Kobiety mafii” będą jednak lepsze niż „Botoks”.

ZOBACZ TEŻ:

Majami z Pitbulla teraz jest twardy inaczej 😎 Polecamy cały wywiad z Piotr Stramowski w aktualnym numerze #CKM

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 5 września 2017Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. facebook.com/PatrykVegaOfficial/ Środa 18.10.2017