Piwo pachnące marihuaną

Blancik do piwka czy piwko do blancika. Ty tego dylematu nie masz bo nad Wisłą marihuana jest zakazana. Co innego piwo o jej smaku
piwo o smaku marihuany

To jedno z najdziwniejszych piw o jakich kiedykolwiek słyszeliśmy. Pachnie i smakuje jak ... marihuana. I co najważniejsze jest w pełni legalne! Hemp Valley Beer to trunek zawierający wyciąg z konopi indyjskich. Nie jest ich na tyle dużo by odurzać, ale wystarczy by nadać charakterystyczny aromat.


Dlaczego jest legalne?

Według unijnych norm stężenie tetrohydrokanabinolu czyli THC w produktach spożywczych nie może przekraczać 5 mikrogramów na kilogram. W przypadku pochodzącego z Czech piwa wynosi ono zaledwie 0,02 mikrograma.

Najważniejsze czyli moc

Czeskie piwo do najmocniejszych nie należy. Jego zawartość alkoholu wynosi zaledwie 4,5 procenta. Napój ma jeszcze jeden minus. Jest nim niestety cena. Za buteleczkę o pojemności 0,33 litra trzeba wydać mniej więcej 4,50 zł.


Dodał(a): Johny B. Środa 30.04.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kai94 (2014-04-30 19:16:46)
dziewięciu takie młode ? myślałem że dłużej :) Zgłoś naruszenie
adamp76 (2014-04-30 19:13:21)
Piwo to jest dostępne na naszym rynku conajmniej od dziewięciu lat. Pamiętam jak zobaczyłem go w sklepie na stacji benzynowej i kupiłem sobie na próbę pięć butelek Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)