Piwo i papier toaletowy

Właśnie tego potrzebujemy! Jak mogliśmy żyć bez uchwytu na papier toaletowy, będącego jednocześnie podstawką pod piwo i lampkę wina? Od teraz nasze życie będzie kompletne.

gl.jpg

Jak mówi stare polskie przysłowie (a przynajmniej powinno tak głosić) najlepsze wyjście, to wyjście na piwo. I oczywiście wszyscy doceniamy te rzadkie chwile, kiedy po kłótni z żoną o nową kochankę, możemy sobie pójść z kumplami do pobliskiego baru. I tam w dobrym gronie porozmawiać o najświeższych podbojach, przy jasnym pełnym.

Jak każdy lubimy też po ciężkim dniu w pracy usiąść w samotności i opróżnić kilka butelek. Czasami robimy to w godzinach pracy, chowając się przed naczelnym. Najnowszy krzyk techniki, czy też męskiej mody, pozwoli nam skończyć z wymyślaniem kolejnych wymówek.
2.jpg
Nadchodzi rewolucyjny wynalazek, który powinien znaleźć się w każdej męskiej łazience. Uchwyt na papier toaletowy, będący odpowiednio rozbudowany, aby stanowić również podkładkę pod piwo. W sumie jeśli kupiłeś stolik przyczepiany do rozporka, to  nie mów, że nie marzyłeś o czymś takim.

Za produkcję urządzenia odpowiada firma SOLIDink3d, która zajmuje się drukowaniem różnych, dziwnych projektów za pomocą drukarki 3D. Ale nie przejmuj się, wykorzystują do tego odpowiedni materiał, więc uchwyty na pewno utrzymają twoje napoje. Nie jest to wynalazek jedynie dla mężczyzn. Pomyślano również o kobietach. Zamieszczono uchwyt na lampkę do wina. Dodało to stylu.
1.jpg
Urządzenie można zamówić wprost ze strony sklepu Etsy za jedyne 84 złote, plus wysyłka. Dodatkowo można zdecydować w jakim powinno być kolorze. Do wyboru jest biały, czarny i ciemno – perłowo niebieski - czyli po prostu niebieski, ale tak brzmi bardziej wykwintnie.

W opisie możemy przeczytać:
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się gdzie położyć swój napój w trakcie siedzenia na muszli klozetowej, pisząc smsy lub przeglądając media społecznościowe, do czego potrzebujesz obu rąk? [ten wynalazek] Idealnie pasuje do każdej przeciętnej lampki na wina, czy puszki. Uchwyt zaprojektowany jest tak, aby móc go przywiercić do wcześniej wyżłobionych dziur. Załączona jest rolka papieru.
3.jpg
Do tej pory nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy czegoś takiego. Bardzo cieszymy się, że ktoś nam to uświadomił. Jeśli więc też chcesz posiadać taki uchwyt w domu to się pośpiesz z zamawianiem, bo my już kupiliśmy kilka, aby przymocować w redakcyjnych ubikacjach. Na zdrowie.

A zamówić możesz tutaj.

Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.etsy.com Poniedziałek 20.02.2017