Piwny wakeboarding

Podobno łączenie alkoholu i sportów wodnych to nie najlepszy pomysł. No chyba, że robi się to w tak finezyjny sposób, jak ta gorąca dziewczyna w bikini. Zobaczcie więc jak wygląda piwny wakeboarding.
wakesurfing-beer-bong-chick-austin.jpg

Zdaje się, że właśnie znaleźliśmy prawdziwą mistrzynię letnich imprez. Nie dość, że spełnia podstawowe kryterium bycia supergorącą laską, która bosko prezentuje się w skąpym bikini, to dodatkowo może pochwalić się naprawdę porządnymi imprezowymi umiejętnościami, których nie powstydziliby się bohaterowie filmów „American Pie” czy „Project X”.

No bo czyż nawet w tych filmach widzieliśmy dziewczynę, która była w stanie pływać na desce ciągniętej przez motorówkę i jednocześnie złapać puszkę piwa rzuconą z tejże motorówki, a potem napełnić złocistym trunkiem „piwne bongo”, które cały czas trzymała w dłoniach, a następnie wypić duszkiem cały browarek i przy tym nie przewrócić się?


Trudno nawet nam określić jak ogromnymi melanżowymi zdolnościami może pochwalić się ta dziewczyna. Jedno wiemy na pewno – są one prawdopodobnie jednymi z najlepszych, jakie widzieliśmy w życiu i zdecydowanie chcielibyśmy zobaczyć tę laskę w akcji na jakiejś domówce. Pewnie przyćmiłaby niejednego kozaka.

Jeśli więc uznaliście, że ta dziewczyna spełnia wszelkie kryteria nie tylko mistrzyni imprezy, ale także perfekcyjnej kobiety Waszego życia, to wiedzcie, że film ten został nagrany przez Melanie Stewart na teksańskim jeziorze Austin. Pakujcie więc manatki, rzucajcie wszystko i lećcie na poszukiwania tej niewiasty, bo pewnie amanci zauroczeni jej zdolnościami walą już do niej drzwiami i oknami.
Dodał(a): Tomek Makowski Wtorek 12.07.2016