Plej maj stajl: Piotr Gąsowski

Zazdrościsz stylu najbardziej męskiemu aktorowi i prezenterowi nad Wisłą? Sprawdź, ile ci do niego brakuje
piotr gąsowski


Są chwile, gdy łkamy w poduchę, że nie urodziliśmy się w Mielcu jak p. Piotr. Nie jesteśmy więc ziomkami tego wybitnego aktora, zabawnego kabareciarza oraz błyskotliwego prezentera, przy którym Marlon Brando czy Dolph Lundgren prezentowaliby się mdło i niewyraźnie. Wybraliśmy parę rzeczy, byś mógł upodobnić się do herosa, którego kreacje z zapartym tchem podziwiasz w serialu „Daleko od noszy” i cyklu „Taniec z gwiazdami”.

PORSCHE CARRERA 4S 520 000 zł
Wóz szybki jak quickstep w wykonaniu Anny Głogowskiej i czarny jak myśli par odpadających z „Tańca z gwiazdami”. Czymś takim jeździ p. Piotr, więc i ty musisz!

OPRAWKI TAG HEUER 1600 zł
Barwnej postaci nie wypada nosić szarych oprawek od osiedlowego optyka. Wybierz dizajnerski model szwajcarskiej firmy zegarczanej w lubianym chyba przez p. Piotra kolorze czerwonym.

BUTY ARMANI 1000 zł
Wielki konferansjer dumnie nosi trampki od Armaniego za ponad tysiaka. Więc i ty daj odetchnąć swojej stopie od taniochy i kup obuwie w stylu italo disco.

TELEFON MOTOROLA IRIDIUM 9505 9300 zł
Sprzęt dla ludzi, którym niestraszne są hotele Wietnamu czy Indii. Z każdego miejsca na Ziemi wyślesz z tego aparatu SMS–a na ulubioną parę taneczną.

SAMOLOT 1 gr
Dla p. Gąsowskiego Porsche pędzące 297 km/h to wciąż zbyt mało. Ponoć gwiazdor ukończył kurs pilotażu i śni o własnym samolocie. Ty mierz siły na zamiary, zrób sobie tani samolot z papieru.

MASZYNKA HEADBLADE 69 zł
Twoja czupryna przeszkadza ci upodobnić się do p. Piotra? Jeśli nie używasz do golenia głowy noża komandosów lub denka od konserwy, wybierz sprzęt wyłącznie do tego celu.

Dodał(a): ckm Poniedziałek 05.09.2011