Piłka nożna na Facebooku

Z góry przepraszamy za te wszystkie stracone chwile, które spędzicie przez najbliższy czas, próbując ustanowić swój własny rekord, ale na Messengerze właśnie pojawiła się kolejna gra. I tym razem jest to piłka nożna, która naprawdę wciąga.
f-game.jpg

W Europie trwa EURO 2016, a w Ameryce Południowej COPA America. Zdaje się więc, że Facebook nie mógł wybrać lepszego momentu na to, by w swojej aplikacji Messenger, wprowadzić kolejną ukrytą gierkę, jaką jest piłka nożna (poprzednią była koszykówka, o której możecie przeczytać TUTAJ).

Żeby ją uruchomić, wystarczy, że pobierzecie najnowszą aktualizację Messengera, wyślecie dowolnemu znajomemu emotikona z piłką do nogi i klikniecie w nią w oknie rozmowy. Gra uruchomi się automatycznie, a Wy będziecie mogli zacząć katować w nią w przerwie meczów EURO.

Na czym ta gierka polega? Z pozoru jest prosta, chodzi bowiem tylko o podbijanie wirtualnej piłki możliwie jak największą liczbę razy. Niby nic trudnego? Jest wręcz przeciwnie – z każdym kolejnym podbiciem futbolówka zaczyna przyspieszać i trafienie w nią palcem wymaga nie lada refleksu. Nam w redakcji z trudem udało się przebić barierę 10 podbić, a uwierzcie, że długo próbowaliśmy.Tylko ostrzegamy, gra wciąga niczym oceaniczny wir, więc jeśli macie zamiar grać w nią w pracy, to lepiej zaszyjcie się gdzieś w ciemnym kącie, bo możecie spędzić nad nią długie godziny.
Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 16.06.2016