Pies po marihuanie (VIDEO)

Ten syberyjski husky wykradł i zjadł ciasteczko ryżowe. Oczywiście nie domyślił się, że może być napakowane marihuaną. Po tym co przeszedł, zapewne oduczy się grzebania w cudzych rzeczach i skupi się na obgryzaniu postnych kości.
pies-thc.jpg

Dwóch współlokatorów przyjmowało właśnie w swoim mieszkaniu kumpli. Wszyscy siedzieli przed telewizorem. W pewnym momencie zauważyli, że pies jednego z nich – Loki – dziwnie się zachowuje. Wykręcało mu pysk, miał nieskoordynowane ruchy w postaci tików, a oczy prawie wyskoczyły z czaszki. Język wysunął się na pysk, a jego `mechanizm zwijający` popsuł się na dobre.

Po szybkiej ocenie sytuacji i zebraniu poszlak, chłopaki stwierdzili, że husky dobrał się do ryżowych ciasteczek w torbie jednego z gości. I nie była to radosna reakcja na nagły wyrzut organizmu do cukru, bo okazało się, że w słodkościach była marihuana.

Chłopaki zadzwonili do weterynarza, który ocenił sytuację i uspokoił ich, nakazując cierpliwość i przeczekanie. Loki był pod ich obserwacją przez kolejne 20 godzin. Następnego dnia rano nadal był lekko „zjarany”, ale mógł już chodzić. Odpuściło go dopiero wieczorem. Mimo całego zajścia znów węszył w rzeczach wizytujących gości. Czyżby psy uzależniały się szybciej?Dodał(a): Jan Rzeźnik Wtorek 30.06.2015