Pierwszy zwiastun filmu o Dywizjonie 303

Właśnie ruszyły zdjęcia do filmu pt. „Hurricane”, czyli historycznej superprodukcji o polskich lotnikach z Dywizjonu 303, biorących udział w Bitwie o Anglię. Rolę główną w tym filmie dostała zaś gwiazda serialu „Gra o Tron”.

Lotnicy z Dywizjonu 303 to najprawdopodobniej najsłynniejsi polscy żołnierze, których sława wykracza daleko poza granice naszego kraju. Teraz nasi najlepsi piloci doczekają się godnego upamiętnienia w formie kinowej superprodukcji realizowanej przez Brytyjczyków.

Film nosi tytuł „Hurricane” i jego fabuła oscyluje wokół Bitwy o Anglię. Polscy lotnicy będą zaś głównymi bohaterami produkcji. W rolę główną wcieli się natomiast Iwan Rheon, czyli gwiazda ekranu znana z roli Ramsaya Boltona w serialu „Gra o Tron”. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun oraz plakat filmu.


Poza Rheonem w filmie zagrają także syn Mela Gibsona – Milo, brytyjska aktorka Stefanie Martini, a także jeden z najlepszych polskich aktorów – Marcin Dorociński, który wcieli się w rolę dowódcy Dywizjonu 303 Witolda Urbanowicza. To właśnie Dorociński opublikował na swoim Instagramie kilka fotek z planu filmowego. 

Zdjęcia do filmu "Hurricane" ruszyły we wrześniu 2017, a premiera zapowiadana jest na 2018 rok. Prawdopodobnie na listopad – wtedy przypada bowiem 100-lecie polskich Sił Powietrznych i 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

ZOBACZ TEŻ:

Jego przewaga nad pozostałymi jest miażdżąca!

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 22 września 2017Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/marcindorocinski/?hl=pl Środa 07.02.2018