Pierwszy zwiastun filmu o Dywizjonie 303

Właśnie ruszyły zdjęcia do filmu pt. „Hurricane”, czyli historycznej superprodukcji o polskich lotnikach z Dywizjonu 303, biorących udział w Bitwie o Anglię. Rolę główną w tym filmie dostała zaś gwiazda serialu „Gra o Tron”.

Lotnicy z Dywizjonu 303 to najprawdopodobniej najsłynniejsi polscy żołnierze, których sława wykracza daleko poza granice naszego kraju. Teraz nasi najlepsi piloci doczekają się godnego upamiętnienia w formie kinowej superprodukcji realizowanej przez Brytyjczyków.

Film nosi tytuł „Hurricane” i jego fabuła oscyluje wokół Bitwy o Anglię. Polscy lotnicy będą zaś głównymi bohaterami produkcji. W rolę główną wcieli się natomiast Iwan Rheon, czyli gwiazda ekranu znana z roli Ramsaya Boltona w serialu „Gra o Tron”. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun oraz plakat filmu.


Poza Rheonem w filmie zagrają także syn Mela Gibsona – Milo, brytyjska aktorka Stefanie Martini, a także jeden z najlepszych polskich aktorów – Marcin Dorociński, który wcieli się w rolę dowódcy Dywizjonu 303 Witolda Urbanowicza. To właśnie Dorociński opublikował na swoim Instagramie kilka fotek z planu filmowego. 

Zdjęcia do filmu "Hurricane" ruszyły we wrześniu 2017, a premiera zapowiadana jest na 2018 rok. Prawdopodobnie na listopad – wtedy przypada bowiem 100-lecie polskich Sił Powietrznych i 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

ZOBACZ TEŻ:

Jego przewaga nad pozostałymi jest miażdżąca!

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 22 września 2017Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/marcindorocinski/?hl=pl Środa 07.02.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
nelisein (2018-08-16 07:02:47)
Just now watched the teaser. Its pretty awesome. Can't wait to watch the movie. Now this movie is available on many movie channels. All these movie channels can be watched for free using TVTAP apk. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)