Pierwszy teaser zwiastunu „Ant-Mana”!

Nadchodzi „Ant-Man” - premiera planowana jest na lipiec tego roku! Fani filmów akcji opartych na komiksach powinni być zadowoleni! A oto jego zapowiedź.

film Ant-Man 2015

Marvel Studios postanowiło z impetem rozpocząć 2015 rok! W sobotę wydano pierwszy teaser trailer filmu "Ant-Man", na który czekali wszyscy fani gatunku, a już już jutro dostaniemy pełnoprawny zwiastun tej obiecującej produkcji!

"Ant-Mana" nie mogą się doczekać przede wszystkim miłośnicy kina inspirowanego komiksami. Reżyserem filmu jest Peyton Reed, a za scenariusz odpowiadają: Adam McKay, Andrew Barrer i Gabriel Ferrari. W rolach głównych zobaczymy Paula Rudda (Scott Lang) oraz Michaela Douglasa (Hank Pym).

Światowa premiera produkcji planowana jest na 16 lipca 2015 roku (polska na dzień później).


Biochemik doktor Hank Pym, korzystając ze swojego ostatniego odkrycia - subatomowych cząsteczek - tworzy formułę pozwalającą zmienić rozmiar. Testuje ją po raz pierwszy na sobie, ale ta próba nie odnosi sukcesu. Nieoczekiwanie, jako skutek uboczny eksperymentu, powstaje narzędzie pomagające komunikować się z owadami, a nawet je kontrolować...
film Ant-Man 2015


Dodał(a): BJ Poniedziałek 05.01.2015