Pierwsze zdjęcia nowej konsoli od Atari

Atari wciąż nie podaje konkretów dotyczących nowej konsoli, ale zachwyca fanów marki wyglądem Ataribox. Firma pokazała zdjęcia sprzętu, na którym zagramy zarówno w stare, kultowe tytuły, jak i całkiem nowe pozycje.
4.jpeg

Atari ostro podgrzewa atmosferę przed wypuszczeniem na rynek swojej pierwszej od dekad konsoli. Zgodnie z zapewnieniami będzie można na niej zagrać w kultowe tytuły marki, jak i całkiem nowe pozycje. Firma nie podaje na razie wielu konkretów dotyczących specyfikacji technicznych, a po udostępnieniu w sieci tajemniczego zwiastuna, chwali się zdjęciami sprzętu.


Sprzęt ma być dostępny w dwóch wersjach. Jadna z nich to konsola w drewnopodobnej obudowie, nawiązującej do kultowych, pierwszych urządzeń producenta, a druga to już nowoczesne czarno-czerwone wydanie.

Wygląd konsoli jest ukłonem producentów w stronę fanów marki. Inspirowany jest klasycznym sprzętem Atari, jednakże na zdjęciach widać wejścia, dzięki którym będzie dostosowana do współczesnego rynku. Ataribox posiada slot na kartę SD, wejście HDMI i cztery porty USB.


Nie podano jednak kiedy to cudo ma wejść na rynek, ani ile będzie kosztować. A my w redakcji już nie możemy się doczekać i kłócimy się o to, kto pierwszy zagra w „Prehistorica” albo „Froggera”. A z obolałych od godzin spędzonych przy padach godzin, będziemy się leczyć u tej pielęgniarki:  
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: Atari Wtorek 18.07.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)