Piersi z piwem

Złap za biust i napij się piwa! Po tym, co znaleźliśmy w sieci, każdy nasz weekend będzie miał właśnie taki scenariusz. I jesteśmy przekonani, że taka rutyna nie prędko nam się znudzi.
gadżety-dla-facetów.jpg

Ulubione atrybuty, będące synonimami rozrywki dla facetów, możesz teraz mieć pod ręką. Cały męski świat będziesz trzymał w dłoni. Przeglądając zakamarki internetu, natknęliśmy się na ciekawe produkty.

W serwisie amazon.com (olbrzymi sklep internetowy) znaleźliśmy idealne gadżety dla faceta. Tym razem padło na szklankę do browaru z piersiami. Ten sprzęt skutecznie odwróci Twoje myśli od zastanawiania się ile kalorii ma piwo.

Podczas oglądania meczu, możesz zająć dłonie smyrając pokal po `sutkach`. To ćwiczenie pomoże Ci też wytrenować silną wolę, bo będziesz musiał panować nad częstotliwością dotykania piersi. Jak wiesz – tarcie generuje ciepło, a zimne piwo nawet w obecności dorodnego biustu nie przejdzie facetowi przez gardło.

Na szczęście `klata` szklanki umieszczona jest dość wysoko, zatem wystarczy jeden porządny łyk, by poziom browaru poszedł w pięty. Cycatej szklance. Strona produktu.Dodał(a): carlo / fot.: amazon.com Piątek 08.08.2014