Perkusista żongler

Ten facet gra na perkusji w sposób, który Wam się nigdy nie śniło. Nie dość, że żongluje pałeczkami, to dodatkowo rzuca nimi w bębny. I tak, robi to w rytm muzyki.
żongler.jpg

Jeśli dotychczas sądziliście, że zrobienie jaskółki po pijaku jest szczytem możliwości ludzkiej koordynacji ruchowej, to mamy dla Was złą wiadomość – nie jest.

Ten uliczny perkusista żongler, pokaże Wam prawdziwe granice ludzkiej koordynacji. Otóż jest on w stanie wystukiwać stopą rytm na bębnie basowym, żonglować pałeczkami do perkusji, rzucając nimi w oddalone o jakieś dwa metry inne bębny i przy okazji od czasu do czasu uderzać w talerze.

Dodatkowo wszystko to robi w rytm muzyki i… jednocześnie. Po prostu musicie zobaczyć to sami.Ów uliczny grajek to Fran Fuman Cruz Cedeira, szerzej znany jako Fuman Musicoloco, hiszpański akrobata, klaun, muzyk i artysta. Poza tym, że oszałamia ludzi na ulicy swoimi wyczynami, występował także na cyrkowej scenie. Obecnie jest solowym artystą i bawi publiczność swoimi niesamowitymi umiejętnościami.

Zastanawiamy się tylko, czy Fuman jest w stanie wrócić do domu po pijaku i nie obudzić swojej kobiety. Tak skoordynowany to chyba nawet on nie jest.  
Dodał(a): Jakub Rusak Środa 11.05.2016