Perfekcyjny prezent

Szczęśliwi czasu nie mierzą, ale dobrze byłoby mieć przynajmniej zegarek, który sprawi, że będziesz w stylowej strefie czasowej. Daniel Wellington specjalnie dla fanów CKM przygotował świąteczną promocję [kod rabatowy 15% zniżki] na zakup zegarka ważną do 31.12.2014!
Daniel Wellington zegarki

Historia marki Daniel Wellington zaczęła się, kiedy Filip Tysander w czasie jednej ze swoich wypraw spotkał intrygującego mężczyznę z Wysp Brytyjskich. Posiadał on inspirującą umiejętność bycia zrelaksowanym i bezpretensjonalnym, pozostając jednocześnie gentlemanem. Anglik miał nieskazitelny styl i uwielbiał nosić swoje Roleksy na starych, wysłużonych paskach NATO. Tysander postanowił uhonorować inspirującego Wyspiarza, dając nazwę jednej z linii swoich zegarków jego imieniem i nazwiskiem.

Wellington3.jpg


Zegarki Daniel Wellington mają czystą linię, są cienkie, okrągłe, bez zbędnych funkcji - wyglądają doskonale z różnymi wzorami i kolorami klasycznych pasków NATO, które wywodzą się z brytyjskiej marynarki wojennej, gdzie nurkowie używali mocnych, nylonowych pasków z kombinezonami do nurkowania. Zegarek Daniel Wellington pasuje mężczyznom na każdą okazję.

Wellington2.jpg


Dodał(a): CKM.PL/fot. mat. prasowe Wtorek 25.11.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Thanos (2018-10-06 07:22:24)
Have to looking the online all setting for use full to save the all update and version connect to windows 10 update settings and create the best work forever thanks. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)