Penisem przeciągnął 8 aut

Jeden koniec liny obwiązał wokół genitaliów. Do drugiego doczepione zostało siedem samochodów. Zdołał przeciągnąć je przez osiem metrów.
gl.jpg

W SKRÓCIE:

Ye Wei przy użyciu liny doczepionej do genitaliów zdołał przeciągnąć przez osiem metrów aż siedem samochodów, o łącznej wadze 12,6 ton. Chińczyk jest mistrzem kung fu i innych sztuk walki.

PEŁNA WERSJA:
39-latek pobił swój rekord. W 2016 roku za sprawą liny, przywiązanej do jego… genitaliów, zdołał przesunąć pięć samochodów. Tym razem spróbował tego samego triku, tylko aut było o dwa więcej. Ye Wei własnymi jądrami przeciągnął siedem Audi. I to przez osiem metrów. Łączna waga aut sięgała niecałych 13 ton. Wydarzenie miało miejsce 30 marca 2017 roku i odbyło się w towarzystwie wiwatujących widzów.

Chińczyk jest mistrzem kung fu. Twierdzi, że ten wyczyn nazywany jest Xi Sui Gong albo po prostu techniką Xi Sui. To co zrobił było możliwe dzięki reżimowi ćwiczeniowemu stosowanemu w Taoizmie, czyli tradycyjnym systemie filozoficznym i religijnym.

Poza tym mężczyzna stworzył szkołę sztuki walki Tai Chi Zen, wykorzystując myśli Tai Chi i Taoizmu. Reporterowi powiedział, że trenuje kung fu, już około 30 lat. Lepiej z nim nie zaczynać, bo zna również praktyki Hung Kuen, Shaolin Kuen i boksu tajskiego.  

Cała sztuczka wygląda bardzo boleśnie, ale w rzeczywistości jest zdrowa. Chiński urolog powiedział, że technika Xi Sui może pomagać w leczeniu, bądź zapobieganiu wielu chorobom związanych z układem moczowym, a nawet rozwiązać problemy w łóżku, jak przedwczesny wytrysk. Szczerze mówiąc, nie chcielibyśmy, aby zastąpiło to tradycyjne kuracje.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: YouTube Środa 05.04.2017