Peja weźmie udział w „Agencie” – Tede komentuje

TVN ujawnił, kto weźmie udział w trzeciej serii programu „Agent – Gwiazdy”. Jednym z uczestników jest Ryszard „Peja” Andrzejewski, czego nie omieszkał skomentować Tede.

peja.jpg

Wygląda na to, że konflikt sprzed kilku lat pomiędzy Peją i Tede odżywa na nowo. Wszystko z powodu uczestnictwa tego pierwszego w programie TVN „Agent – Gwiazdy”. Decyzja Poznaniaka o wzięciu udziału w programie nie uszła uwadze warszawskiego rapera, który natychmiast w swoim stylu skomentował całą sytuację:

Przypomnijmy – w 2010 roku byliśmy świadkami konfliktu na niespotykaną wcześniej skalę w polskim rapie. Tede i Peja nagrali całe albumy w których obrażali się nawzajem, a jednym z argumentów przeciwko Tedemu była jego praca dla TVN-u. Peja poświęcił temu zagadnieniu cały numer:


Oprócz Poznaniaka w trzeciej serii programu „Agent – Gwiazdy” udział wezmą Karolina Ferenstein–Kraśko, Anna Lucińska, Ilona Ostrowska, Anna Skura, Maja Włoszczowska, Julia Wróblewska, Beniamin Andrzejewski, Victor Borsuk, Tomasz Ciachorowski, Jan Kuroń, Michał Mikołajczak, Maciej Myszkowski, Piotr Świerczewski. Wy też zastanawiacie się, kto z tego grona jest ową „gwiazdą”?Dodał(a): Piotr Majewski / fot. facebook.com/PejaSlumsAttack Wtorek 09.01.2018