Patryk Vega znów nakręci „Pitbulla” – reżyser podał tytuł nowego filmu i datę premiery

Sądziliście, że „Pitbull. Ostatni pies” Pasikowskiego był ostatnim „Pitbullem”, którego ujrzy świat? Nic bardziej mylnego. Prawa do serii odzyskał bowiem Patryk Vega. I ogłosił już tytuł i datę premiery nowego filmu z serii.
akpa20180220_kobiety_mafii_5348.jpg

„Kochani! Miło mi ogłosić, że kultowy »Pitbull« znów zagości na ekranie” – poinformował Patryk Vega we wpisie na swoim profilu na Facebooku.

„Stałem się właścicielem praw do ekranizacji kolejnej części filmu i serialu »Pitbull«, które kupiłem od spółki ATM Grupa S.A. Mój nowy »Pitbull« trafi do kin po trylogii »Kobiety mafii«. Film będzie miał tytuł »Pitbull. Królowa Chuliganów«. Premiera »Pitbulla. Królowej chuliganów« nastąpi w czwartek 11 listopada 2021 roku” – ogłosił Vega we wspomnianym wpisie.Oznacza to więc, że dostaniemy jeszcze dwa filmy z serii „Kobiety mafii”, serial osadzony w tym „uniwersum” (premiera 30 maja), a do tego jeszcze jednego „Pitbulla” w wersji kinowej oraz serialowej. I to wszystko w ciągu najbliższych 3 lat. Szykuje się prawdziwy maraton z Patrykiem Vegą. Obyśmy zdołali go przetrwać.

Przypomnijmy, że pierwsza część „Pitbulla” pojawiła się w kinach w 2005 roku. 11 lat później, w 2016 r., odbyły się premiery kolejnych dwóch części - „Nowe porządki” i „Niebezpieczne kobiety”. W 2018 roku na polskich ekranach pojawił się „Pitbull. Ostatni pies", tyle że w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

ZOBACZ TEŻ, JAK PIOTR STRAMOWSKI OPISYWAŁ FILM "KOBIETY MAFII"


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. AKPA Poniedziałek 21.05.2018