Potrzebowałeś tego gadżetu przez całe swoje dorosłe życie

agd
Jesteś w ciągłym biegu, a jednocześnie twoja praca wymaga od ciebie wyglądu na wysoki połysk od rana do wieczora? Jeżeli jeszcze nie posiadasz czegoś takiego jak ręczna parownica, koniecznie uzupełnij ten brak.

small riccardo-agostinelli-dztdRkHetJA-unsplash.jpg


Ręczna parownica do ubrań – urządzenie, które ułatwi życie każdemu facetowi

Bo który nowoczesny, aktywny facet ma czas na żmudne rozkładanie deski do prasowania w celu wyprasowania drobnego, ale rujnującego cały wizerunek zagniecenia? Dzięki ręcznej parownicy Philips Steam&Go szybko odświeżysz i wygładzisz ubrania tuż przed wyjściem z domu lub w czasie podróży. Parownica jest bezpieczna dla wszystkich materiałów. Bez obaw usuniesz z jej pomocą zagniecenia nawet z delikatnych tkanin.

GC363 (3).jpg

A teraz absolutny hit. Ta parownica równie dobrze sprawdzi się też przy szybkim odświeżeniu i usunięciu nieprzyjemnych zapachów z płaszczów, swetrów, a nawet tapicerki! Tak, zgadza się. Również wnętrze twojego samochodu będzie zawsze czyste i świeże!

Co więcej, za pomocą gorącej pary urządzenie zabija do 99,9% bakterii, więc jeżeli jesteś szczęśliwym ojcem, ta parownica zadba również o perfekcyjną czystość ubranek i zabawek dziecięcych.

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 16.12.2019