Oto zegarek za milion dolarów, który przetrwa wszystko - zaprojektował go Sylvester Stallone

To taki trochę G-Shock, ale z logo nieco bardziej prestiżowej marki. Zobaczcie zegarkowy odpowiednik Johna Rambo, który zaprojektował sam Sylvester Stallone.
stallone.jpg

Żeby oddać hołd... no cóż, samemu sobie, Sylvester Stallone połączył siły z szwajcarską manufakturą zegarkową Richard Mille. To jeden z najsłynniejszych producentów luksusowych czasomierzy. Zegarki Richard Mille kosztują po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, a limitowane edycje nawet kilka milionów baksów.

Limitowany do zaledwie 20 sztuk i kosztujący niemal jedną bańkę nowy chronograf nazywa się RM 25-01 Adventure Sylvester Stallone. Jest tak duży i tak zły, jak jego imiennik: średnica koperty to aż 55 milimetrów.

Zegarek niezniszczalny
Czasomierz został wykonany z tytanu klasy A, jest więc tak naprawdę nie do zajechania. Dodatkowo został wykonany tak, aby przetrwać w najtrudniejszych warunkach. Zupełnie jak John Rambo.

Ale to wcale nie wszystko, co potrafi ten zegarek. Otóż w kopercie umieszczono 5 kapsułek służących do uzdatniania wody, które zmienią każdą wodę na świecie, łącznie z morską, w zdatną do picia. Wszystko, by przetrwać!

Czasomierz ma też obrotowy bezel z kompasową ramką, żeby dokładnie wskazywać pozycję na mapie. W końcu, jest to zegarek tykający. Ma ręczny mechanizm tourbillon z 24-godzinnym wyświetlaczem, minutnikiem i funkcją chronografu oraz wskaźnikami rezerwy mocy i momentu obrotowego.

Jeśli macie na zbyciu 983 tys. dolarów, możecie zamówić swój egzemplarz w butikach Richard Mille.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Starstock, Instagram Wtorek 14.08.2018