Okulary projekcyjne Sony HMZ-T3W

Już w listopadzie mają trafić do regularnej sprzedaży najbardziej zaawansowane okulary projekcyjne. Co to takiego?
sony-ksy.jpg


To okulary przypominające nieco noktowizor, które na wygodnych paskach osadzasz na głowie i oglądasz filmy bądź grasz, a bardzo realistyczny obraz masz na wyciągnięcie ręki.

To zupełnie inny poziom domowej rozrywki. Zakładasz na głowę Sony HMZ-T3W i masz  do dyspozycji obraz o bardzo wysokiej jakości – każde oko obsługiwane jest przez wyświetlacz OLED 1280x720 pikseli o rozdzielczości 720p. Jeśli chcesz, możesz ze zwykłej wizji przełączyć się na 3D. Wszystko sprawia wrażenie, jakbyś patrzył na 750-calowy ekran z odległości 20 metrów. Czyli masz do dyspozycji swoją własną salę kinową.

Urządzenie podepniesz pod całą masę urządzeń. Najważniejsze z nich to: telewizor, konsola do gier (PS4), tablet, smart fon. Okulary, dzięki technologii wirelessHD, możesz połączyć bezprzewodowo i dadzą 3 godziny funu.

Żeby się nie porozbijać lub sprawdzić od czasu do czasu klawiszologię podczas grania, HMZ-T3W mają szczelinę, która zostawia lekki prześwit i możesz kontrolować co się dzieje `na zewnątrz`. Niektórzy odbierają to jako mankament okularów, ale lepiej nie tracić na długo kontaktu z otoczeniem i mieć jakiś punkt odniesienia.

Dźwięk z okularów projekcyjnych przekazywany jest na rewelacyjne słuchawki dokanałowe MDR-XB90, które grają przestrzennie imitując zestaw audio 7.1. Jeśli wolisz swoje, nie ma problemu – wepnij je w gniazdko Jack.

Cena za to cudo – około 6500 złotych.
Dodał(a): hajtek Niedziela 08.09.2013