Odpicuj swój grill!

Metalowa miednica, na niej kratka, do tego daszek z kominkiem? Nuda! Do pełnego krajobrazu brakuje tylko głowy rodziny w sandałach i skarpetach!

odpicuj-grill.jpg


Gril musi być trendy, jazzy i funky, a wszyscy dookoła powinni zasłonić oczy żeby nie oślepił ich blask bijących od tych majstersztyków! W przeciwnym przypadku - musisz po prostu nauczyć się dobrze grillować, by odciągnąć uwagę gości od czarnego protoplasty R2D2 z "Gwiezdnych Wojen".
Może zdążysz zamówić te cacka jeszcze na majówkę. Jeśli nie, to ostatni dzwonek, bo większość posiłków do jesieni warto przyrządzać na stylowym barbecue.


m.iGrill, cena: 140 dolarówmigrill.jpg

Pamiętasz ile razy ktoś z biesiadników musiał podjeżdżać swoją furą w pobliże grilla? Taka dyskoteka nie zdawała egzaminu. Chłód, komary, dym  - wszystko co niepożądane wlatywało do auta i już tam zostawało. Teraz jest m.iGrill! Kolejny gadżet do telefonu Steve`a Jobsa, ale i do każdego innego odtwarzacza MP3, MP4 i innych playerów. Dźwięk płynie z dwóch głośników, część muzyczna napędzana jest czterema bateriami AA, zaś część grillowa – butlą z propanem. Poszczególne części grilla można zmywać w zmywarce.


biogri.jpgBiogri, cena: 180 euro

Jesteś ekoświrem? Grill to dla Ciebie przede wszystkim emisja dwutlenku węgla do atmosfery? Nie musisz rezygnować z pyszności z rusztu! Specjalnie dla ludzi piorących pieluchy orzechami, jedzących mech z płotu i chodzących boso przez cały rok stworzono Biogri. Do opiekania żarcia nie potrzebujesz ani węgla, ani gazu, ani nawet ognia. Wszystko załatwia słońce (o ile zdecydujesz się pojeść w dzień). Wygięty w łuk stojak, może rozgrzać potrawy do 230-240 st. C., a przy tym nie dymi. Idealny na balkon!


Notebook Portable Grill, cena: 32 dolarynotebook-grill.jpg
Rezygnujesz z barbecie bo grill nie wejdzie do bagażnika? Nie możesz znaleźć śrub do przykręcenia nóżek? Daszek jakby się skurczył i nie wchodzi na swoje miejsce? A gdybyś miał grilla grubości laptopa i do tego rozkładanego jak krzesełko rybackie?! To minimalistyczne rozwiązanie zadowoli nawet największych malkontentów pakowania bagaży nad jezioro. Po rozłożeniu, ten sprzęt ma wysokość i szerokość 30 cm oraz długość 46 cm. Dzięki dolnej kratce na węgiel, przy lekko wietrznej pogodzie, natura wyręczy Cię w rozpalaniu i przedmucha stojak od spodu.


brenn.jpgBrennwagen GT 800, cena 1999 euro

Ręcznie robione ze stali szlachetnej cacko, ma opony z niskim profilem i hamulce bezpieczeństwa. Stąd cena tego bolidu. Ma dwie wysuwane kieszenie: w jednej mieści się krata piwa (ten pojazd możesz prowadzić pod wpływem alkoholu), w drugiej pojemniki na sosy lub mięsiwo. Producent z Oberndorf zapewnia serwisy łazików klientów, a także oferuje usługę garażowania do następnego sezonu. No chyba, że założysz do swojego GT 800 zimowe opony i zdecydujesz się na barbecie w grudniu.


K1500HS Hybrid Fire Freestanding Grill, cena: 26 195 dolarówk1500hs_green.jpg

To monster truck wśród urządzeń do grillowania! A do tego hybryda! Świat stanął na głowie, po autach z tym napędem, przyszedł czas na barbecie. W tym kolosie połączono dwa źródła grzania – gazowe z drzewnym/węglowym. Do specjalnych szuflad pod kratkami wkładasz pniaczki lub czarne złoto, po czym przepalasz ogniem z butli. Możesz dowolnie sterować płomieniem i ciepłem w zależności od ilości potraw na ruszcie. Wymiary powierzchni do pieczenia są gigantyczne: 168 x 56cm! Świetny wybór dla kanibali.


Dodał(a): gianni Piątek 27.04.2012