Odpicowany iPhone 6

Jeżeli myślałeś, że wystarczy zdobyć iPhone 6 i poczuć odrobinę luksusu, to co powiesz na taki model tego szczytu marketingowego sukcesu i w przypadku, kiedy nabierzesz chęci na taką wersję, to zacznij kombinować kredyt na kilka pokoleń!
1Apple-Iphone6_diamond_3.jpg


Opcja pierwsza: znany projektant Alexander Amosu pomyślał sobie, że czegoś brakuje w najnowszym modelu i pokrył go 24-karatowym złotem, co podniosło jego wartość do 2400 funtów (ok. 12 700 pln). Dla zainteresowanych jest możliwość personalizowanego napisu na tylnej klapie.

1Apple-Iphone6_diamond_4.jpg

Ta opcja jest zbyt mało krzykliwa? Możesz więc odpicować bardzie swoje jabłuszko, bo możesz zamówić wersję diamentową! I tu potrzebne będzie Ci bardzo duże wsparcie rodziny albo genialny wniosek kredytowy, ponieważ ta wersja to jedyne 1,7 mln funtów (ok. 9 mln pln). Dlaczego jest tak droga? Otóż dlatego, że zastosowano do upiększania tego smartfona 18-karatowego złota i 6127 mniejszy diamentów oraz jednego 51,27-karatowego diamentu będącego logiem Apple.

1Apple-Iphone6_diamond_1.jpg

Wszystkich, którzy nakręcili się na iPhone’a 6 na bogato gratulujemy możliwości finansowych oraz informujemy, że z chęcią ich poznamy przy okazji sponsorowania naszej sesji ze złotą dziewczyną.

1Apple-Iphone6_diamond_2.jpg

Dodał(a): CKM.PL/fot. mat. prasowe Środa 17.09.2014