Odcięty nos - Red Skull w realu

37-letni Wenezuelczyk obciął sobie kawałek nosa, by jeszcze bardziej wyglądem zbliżyć się do wizerunku swojego bohatera z dzieciństwa. Usunięcie małżowin nie jest jednak jego ostatnim słowem w kwestii modyfikacji ciała.
red-skull.jpg

fot.: youtube.com

Henry Damon jest mężem i ojcem dwojga dzieci. W swoim dzieciństwie za idola obrał sobie Red Skulla – nazistowskiego agenta z komiksu o przygodach Kapitana Ameryki. Okrutnie paskudny czerwony gość ze zdeformowaną czaszką i defektem nosa był arcywrogiem bohatera Jankesów.

Jednak w odróżnieniu od innych entuzjastów przygód superbohaterów, Damonowi nie wystarczyły przebieranki w peleryny, zakładanie masek i malowanie farbkami. Henry poddał się wielu modyfikacjom ciała. Ma liczne implanty wszczepione pod skórę twarzy, wytatuowane lico, a ostatnio obciął kawałek nosa.Oczywiście nie zrobił tego sam. Za każdym razem oddaje się w ręce swojego kolegi „chirurga”. Emilio Gonzalez wyleciał ze szkoły medycznej i oficjalnych kwitów do wykonywania zawodu lekarza nie ma, ale wie jak wszczepić różne obiekty pod skórę oraz jak tatuować. Zanim obciął nos Henry`emu, przeprowadził na nim „testy psychologiczne”, po czym stwierdził, że Red Skull jest zdrowy na ciele oraz umyśle i wykonał zabieg.

Oprócz tego, mieszkaniec Caracas ma wytatuowane oczy. Jego „chirurg” zapewnia, że Henry dopiero zaczyna zmieniać swój wygląd i że jest gotów do kolejnych modyfikacji ciała. A Ty w kogo mógłbyś się przemienić?Dodał(a): carlo / fot.: youtube.com Piątek 06.02.2015