Obudź swoje zmysły zapachem Boss The Scent

W naszym postmodernistycznym świecie uwodzenie stało się zbyt oczywiste i łatwo osiągalne: niemal bez żadnego wysiłku uzyskujemy dziś natychmiastową gratyfikację.
boss3.jpg
HUGO BOSS wierzy jednak w inny rodzaj uwodzenia: niespieszne, metodyczne oraz wzbudzające narastające napięcie pod wpływem oczekiwania. Uwodzenie według marki BOSS to prawdziwa sztuka, w której odnajdujemy idealną harmonię pomiędzy pewnością siebie i nonszalancją. Odwołując się do rzeczywistych pragnień kobiet, BOSS oferuje im kunsztowną kompozycję, która pobudza wszystkie zmysły. Wrażenie trwa i niełatwo o nim zapomnieć.

Mężczyzna BOSS jest uwodzicielski na swój własny, niepowtarzalny sposób. Dobrze wie, że szept może być głośniejszy od krzyku. Zatem uwodzi kobiety niespiesznie, z pasją i w wysublimowany sposób. Doświadczeniem tym można się delektować i można przeżywać je wciąż na nowo. Takie uwodzenie angażuje wszystkie zmysły.

boss8.jpg

THE SCENT – nowy zapach ukazuje różne aspekty mężczyzny BOSS. Składa hołd jego osobistym, a nie zawodowym osiągnięciom. Sukces tego mężczyzny ma uwodzicielską moc. Uwidacznia się w jego zachowaniu, w sposobie, w jaki się porusza, w mowie jego ciała, w kroju jego garnituru oraz otaczającej go charyzmie.

Dziś mężczyzna BOSS może odkrywać te cechy w swoim zapachu. Ten manifest uwodzenia wyróżnia nowy ważny zapach marki, umiejscawiając go raczej w świecie emocji niż intelektu.

boss1.jpg

Zapach
BOSS Parfums wierzy w uwodzenie, które opanowuje umysł, pozostawiając w nim trwały ślad. Zapach, który wywiera tak przemożny wpływ jest ze wszech miar niezwykły. BOSS THE SCENT szczyci się ekskluzywnymi składnikami rodem z Afryki. Owoc Maninka posiada moc afrodyzjaku, a jego aromat przypomina zapach marakui i rumu. Maninka budzi także skojarzenie z czymś głębszym i przenikliwym: z porywem pragnień i przypływem wspomnień. Zapach skomponowany na bazie męskiej woni skórzanej zapewnia oryginalny efekt i wywiera silne wrażenie. I nigdy nie pozwala o sobie zapomnieć.

Nuta głowy: pikantny imbir robi zwodnicze i uduchowione pierwsze wrażenie.

Nuta serca: owoc Maninka łączy się z lawendą, aby spowijać skórę zmysłową aurą

Nuta głębi: intensywna skóra pozostaje w pamięcina długo, ukazując magnetyczną męską charyzmę
boss2.jpg

I oczywiście jeszcze jeden nieodzowny składnik: mężczyzna BOSS, którego uwodzicielski urok pozostawia niezapomniane wrażenia. Flakon BOSS THE SCENT ukazuje sugestywny bursztynowy płyn zapachu w srebrnej klatce, która więzi uwodzicielskiego ducha kompozycji zanim uwolni ona swoją dynamiczną moc.

Ambasador
Twarzą BOSS THE SCENT został charyzmatyczny hollywoodzki aktor: Theo James. Aktor zasłynął rolami w hitach science fiction, w trylogii Niezgodna oraz telewizyjnym serialu Downton Abbey.


"Theo James jest uosobieniem uwodzicielskiego oblicza bohatera BOSS. Emanuje pewnością siebie i jest świadom - bez skrępowania - swojego uroku.

„Czuję się zaszczycony, mogąc reprezentować Boss Parfums jako Ambasador kampanii najnowszego zapachu tej marki. Od dawna podziwiałem markę BOSS za osiąganie harmonii pomiędzy tym, co klasyczne i współczesne. Reklama ukazuje charyzmatycznego ducha marki i odzwierciedla mój własny styl oraz moje upodobanie do autentycznych i wyjątkowych zapachów.”

Theo James – ambasador BOSS Parfums


Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Czwartek 08.10.2015