„Obcy” może powrócić w formie serialu

Coraz głośniej i śmielej mówi się o tym, że jedna z najsłynniejszych kinowych istot pozaziemskich może doczekać się zupełnie nowej produkcji w formie serialu. To byłoby coś!
Alien7-1024x512.jpg

Obcy” już w kwietniu 2019 będzie obchodzić swoje 40-lecie, więc to zdecydowanie dobra okazja, by twórcy ogłosili jakieś konkretne plany na przyszłość w związku z całym uniwersum. I rzeczywiście jest bardzo prawdopodobne, że takie zapowiedzi się pojawią. Jednak raczej nie będą one związane z filmem. 

Coraz głośniej i odważniej mówi się bowiem o tym, że „Obcy” może powrócić w formie serialu. Są to jak na razie jedynie plotki, ale pochodzą one z kilku różnych źródeł zebranych przez dziennikarzy portalu Omega Underground.

Po raz pierwszy takie domniemania pojawiły się w kwietniu 2018, jednak wówczas temat ucięto. Teraz spekulacje powracają i z całkiem sporym prawdopodobieństwem mówi się o tym, że ogłoszenie serialu „Obcy” nastąpi właśnie w 40-lecie uniwersum (26 kwietnia 2019).

Byłoby to coś, tym bardziej że Omega Underground twierdzi również, że fabuła potencjalnego serialu mogłaby skupić się na perypetiach grupy kolonialnych marines lub kolonistów przebywających na LV-426, których przedsmak mieliśmy w grze „Aliens: Colonial Marines”.

Musimy przyznać, że brzmi to całkiem obiecująco i gdyby rzeczywiście taki serial powstał, to z chęcią byśmy go obejrzeli.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen YouTube Piątek 06.07.2018