O co chodzi z tym Tiger Kingiem. W serialu zagra go Nicolas Cage

Życie jest najlepszym reżyserem i pisze najciekawsze scenariusze. Ten, kto uważa inaczej, powinien obejrzeć dokument o Joe Exotiku. Król Tygrysów cieszy się taką popularnością, że postanowiono nakręcić o nim serial fabularny, w którym główną rolę zagra Nicolas Cage.
Projekt bez tytułu (4).png
Joe Exotic to postać, która wydaje się żywcem wyciągnięta z mocnego serialu kryminalnego z elementami czarnej komedii. Właściciel prywatnego zoo z drapieżnymi kotami, ekscentryczny gej, a zarazem poliamorysta stał się sławny za sprawą produkcji Netfliksa. Trzeba przyznać, że podczas oglądania dokumentu o tym gościu trudno uwierzyć, że ktoś taki rzeczywiście istnieje – a jednak!

W serialu dokumentalnym przedstawiono Króla Tygrysów, jego najbliższych współpracowników oraz zagorzałych wrogów. I trzeba przyznać, że każda postać mogłaby równie dobrze sprawdzić się w komiksie. Wszyscy – bez wyjątków – są wielobarwni i mają za uszami sporo intryg. Nie będziemy zdradzać ci fabuły, żeby nie psuć zabawy podczas oglądania dokumentu.A powinieneś zrobić to jak najszybciej, bo jest on jedną z najciekawszych propozycji Netfliksa w tym roku. Drugim argumentem jest fakt, że platforma postanowiła wyprodukować serial fabularny o Joe Exotiku, w którego wcieli się Nicolas Cage. Trzeba przyznać, że jego obsadzenie to strzał w dziesiątkę nie tylko ze względu na nazwisko (Cage = klatka, a przecież w nich siedziały tygrysy), ale także na podobieństwo do Tiger Kinga.

Będzie to serialowy debiut Cage’a. Produkcja, za którą odpowiedzialny jest Dan Lagan, będzie miała osiem odcinków. Niestety przez koronawirusa na razie nie wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia, natomiast już teraz możemy z przekonaniem przyznać, że jest na co czekać.

Celebryci i "memiarze" pokochali Joe i robią sobie memy z jego anturażem: 

joe meme.jpeg

Dodał(a): Konrad Siwik / fot. wikimedia Wtorek 05.05.2020