Nowy zwiastun 5. sezonu "Gry o Tron"!

Już za miesiąc zobaczymy pierwszy odcinek nowego sezonu "Gry o Tron". Termin się zbliża, a producenci pokazują kolejny zwiastun serialu!

gra o tron

Premiera 5. sezonu "Gry o Tron" przewidziana jest w USA na 12 kwietnia. Z kolei w Polsce pierwszy odcinek zobaczymy zaledwie dzień później. Tymczasem producenci pokazali kolejny (prawie 2-minutowy) zwiastun serialu!

To już drugi trailer nowej serii. Po raz pierwszy został pokazany podczas wydarzenia na Apple Live Stream, w trakcie którego oficjalnie ogłoszono HBO Now - samodzielną platformę streamingową HBO, stworzoną we współpracy z Apple.

Jeśli zaś chodzi o sam serial, wiadomo, że będzie składał się on z 10 odcinków opartych na czwartej i piątej części sagi George'a R. R. Martina - "A Feast for Crows" i "A Dance with Dragons", a także, że wzięli w nim udział nowi aktorzy m.in.: Alexander Siddig, Toby Sebastian, Nell Tiger Free, DeObia Oparei, Enzo Cilenti, Jessica Henwick, Keisha Castle-Hughes, Rosabell Laurenti Sellers, Jonathan Pryce, Hannah Waddingham, Michael Condron i Adewale Akinnuoye-Agbaje.Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Wtorek 10.03.2015