Nowy Huawei P40 Pro - co potrafi? Kogo zadowoli?

Producenci telefonów komórkowych prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach. Huawei nie pozostaje w tyle. Dziś analizujemy możliwości nowego flagowca chińskiej marki.

small huawei_p40_pro.jpg


Z roku na rok telefony komórkowe są coraz bardziej nowoczesne. Posiadają nie tylko większe rozmiary pozwalające na wygodne z nich korzystanie, ale również wysokiej jakości aparaty. Obecnie wielu profesjonalnych fotografów wykonuje sesje zdjęciowe również telefonami komórkowymi, aby udowodnić, że doskonały efekt można osiągnąć, korzystając nawet z własnego urządzenia.

Telefon pełni więc funkcję kilku urządzeń: aparatu, narzędzia do komunikowania się, prywatnej przeglądarki internetową i kamery. Oczywiście nie każdy telefon oferuje użytkownikom takie właśnie opcje, nie wspominając już o ich jakości. Największe spektrum możliwości zapewniają pojawiające się na rynku modele flagowe poszczególnych marek, między innymi takie jak te marki Huawei.

Możliwości Huawei P40 Pro

Marka Huawei jest od lat obecna na polskim rynku. Obecnie swoją pozycję ugruntowuje, wypuszczając coraz nowocześniejsze modele telefonów, celując w potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Model Huawei P40 Pro został wyposażony w aparat 50 Mpix, poosiadający optykę renomowanej firmy Leica. Wykonywane z jego pomocą zdjęcia wyróżnia przede wszystkim ostrość, którą można uzyskać nawet w nocy. Tryb Ultra Slow-motion pozwala natomiast na kręcenie wysokiej jakości zwolnień, które przydatne mogą okazać się chociażby podczas wakacji.

Zobacz, co oferuje nowy smartfon od Huawei


Telefon posiada aż 256 GB wbudowanej pamięci. Bez problemu można zatem przechowywać na nim dużą ilość zdjęć, plików czy dokumentów tekstowych. W zależności od potrzeb pamięć tę można nawet podwoić, korzystając z kart NM.

Huawei P40 Pro został wyposażony w 6,58-calowy ekran OLED FHD+. Pozwala dostrzec nawet najmniejsze szczegóły podczas oglądania chociażby seriali. Odwzorowanie kolorów jest bardzo dokładne, a ich intensywność utrzymuje się na wysokim poziomie. Obudowa ekranu na brzegach jest zaokrąglona, co sprawia, że urządzenie dobrze trzyma się w dłoni i świetnie wygląda.

Dla kogo przeznaczony jest Huawei P40 Pro?

Ze względu na zastosowanie bardzo innowacyjnych rozwiązań jest to model raczej z wysokiej półki. Spełnia jednak oczekiwania przede wszystkim osób, które smartfon traktują jako główne narzędzie do załatwiania wielu spraw. Huawei P40 Pro pozwoli na zakupy internetowe, opłacanie rachunków, może być nawet wykorzystywany do pracy, jeśli zajdzie taka potrzeba. To wszystko dzięki nowoczesnej i bardzo wytrzymałej baterii, która zapewnia długie i nieprzerwane działanie.

Telefon jest więc przeznaczony dla tych z Was, którzy pragną od swojego smartfona czegoś więcej niż tylko możliwości wykonywania połączeń, wysyłania wiadomości tekstowych i surfowania po internecie.

Huawei P40 Pro umożliwia zastąpienie standardowego aparatu. Dlatego, jeśli chcemy wykonywać świetne zdjęcia chociażby na wakacjach, lepiej jest zainwestować w nowoczesny telefon zamiast w dwa odrębne urządzenia.

huaweip40pro.jpg

Gdzie można kupić Huawei P40 Pro?

Popularne modele cieszą się zawsze ogromną popularnością na rynku, nie dziwi więc fakt, że są sprzedawane w wielu miejscach. Wbrew pozorom, zawsze lepiej jest zainwestować w telefon za gotówkę niż w opcji spłacania urządzenia wraz z abonamentem, ponieważ druga opcja jest dużo droższa – wymaga ponoszenia kosztów odsetek.

Huawei P40 Pro znajdziecie między innymi na Ceneo.pl. Strona pozwala od razu na porównanie cen danego telefonu w różnych sklepach, uwzględniając również koszty jego wysyłki. Dużym plusem jest dostępność opinii, które są zamieszczane przez użytkowników posiadających dane urządzenie – często okazują się kluczowe przy podjęciu decyzji co do zakupu.

Materiał partnera


Dodał(a): Izabela Popko Piątek 15.05.2020