Nowy CKM z Kasią Nowak

Od 14 marca w kioskach nowy CKM, a w nim m.in. seksowna dziennikarka TVN Turbo - Kasia Nowak!

Kasia Nowak

W kwietniowym CKM:

Na okładce: Kasia Nowak, dziennikarka TVN Turbo, która w telewizji uczy mężczyzn jak jeździć bezpiecznie samochodem, ale prywatnie: woli ostrzejszą jazdę!

04_ckm_2014.jpg

A w numerze m.in.:

- Po raz pierwszy w dziejach CKM kupony rabatowe do sklepów na weekendowe zakupy 5 i 6 kwietnia 2014 r. Skoro już musisz chodzić na zakupy, kupuj szybko dobre produkty dla mężczyzn – do tego ze zniżką do 35 procent, którą dostaniesz tylko z tym numerem CKM!

kupony4.jpg

- Wywiad: Sokół - z ikoną polskiego rapu i założycielem firmy Prosto rozmawiamy o podróżach, zaletach i wadach pornografii, biedzie i edukowaniu młodzieży. A także o reklamowaniu wódki.
Przedstawiamy 21 bohaterów współczesności, wynalazców, inżynierów, muzyków i aktorów w których żyłach płynie polska krew, choć mało kto o tym wie.

- Prezentujemy przegląd wyścigów i rajdów, które musisz śledzić i oglądać, jeśli kochasz zapach palonej gumy.

- Publikujemy fragmenty wspomnień weterana z Afganistanu, prawdopodobnie jedynego człowieka na świecie, który został bezpośrednio trafiony rakietą kaliber 107 mm i przeżył.

- Przegląd bezzałogowych samolotów, które już potrafią zabijać ludzi, a w przyszłości może będą cię ścigać za to, że nie sprzątasz z trawników kup swojego psa.

oraz

- Kurtki, bluzy i inne męskie wariacje modowe na przełom zimy i wiosny, prezentowane na grzbietach członków heavymetalowej kapeli Frontside.

Najnowsze wydanie CKM w kioskach i wersji cyfrowej na tablety w sprzedaży od 14 marca.

KASIA NOWAK CKM

KASIA NOWAK CKMDodał(a): BJ Czwartek 13.03.2014