Nowe najbardziej fotografowane miejsce na świecie

Na mapie instagramowiczów pojawiło się nowe, niezwykle popularne miejsce. Zdjęcie na tle tych schodów to niemalże obowiązek każdego miłośnika kina i mediów społecznościowych.

Jocker.JPG


Sukces filmu „Joker” w reżyserii Todda Phlippsa sprawił, że tłumy turystów zaczęły przybywać na nowojorski Bronx, gdzie znajdują się schody, na których tańczy tytułowy bohater. Nowa atrakcja miasta łączy ze sobą ulice Szekspira i Andersona. Niektórzy turyści zadbali nawet o stylizacje nawiązujące do stroju filmowego Jokera.


To nie pierwsze miejsce w tym mieście, które po sukcesie filmowej produkcji stało się popularnym punktem do robienia zdjęć. Dla przykładu dom, którego fasada posłużyła twórcom jako atrapa kamienicy serialowych „Przyjaciół”, do dziś jest obleganym miejscem przez turystów z całego świata.Oprócz tego wielką popularnością cieszą się lokalizacje, w których można uchwycić niezwykłą panoramę miasta. Jednym z takich punktów jest DUMBO na Brooklynie, z którego rozciąga się spektakularny widok na Manhattan i słynny most. Najbardziej wytrwali instagramowicze czekają kilkadziesiąt minut na idealne ujęcie bez tłumu turystów w tle.

ZOBACZ TAKŻE: CATWOMAN NAZYWA SIĘ KRAVITZ
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Środa 23.10.2019