Nowe Beverly Hills 90 210 w polskiej telewizji

Kultowy serial sprzed lat wrócił w nowej odsłonie. Nietypowa kontynuacja hitu Beverly Hills 90210 od dziś jest dostępna dla polskich widzów.

276269.1024x576.jpg


Moda na lata 90. trwa w najlepsze. Z sentymentem wspominamy nie tylko gumę balonową z naklejkami i spotkania przy trzepaku, ale też telewizję. Nie ma chyba osoby dorastającej w tym czasie, która nie znałaby kultowego Beverly Hills 90210 opowiadającego o problemach bogatych amerykańskich dzieciaków.   

Producenci serialu doskonale czują rynek i po dziewiętnastu latach od emisji ostatniego odcinka powracają na mały ekran. Nowy projekt jest zatytułowany BH90210. Jego polska premiera jest zaplanowana na 9 października o godzinie 21.05 na antenie stacji FOX.

Nie jest to jednak typowa kontynuacja serialu. W związku z tym nie zobaczymy dalszych losów Brandona, Kelly, Davida, Steve’a i Donny. Fabuła opiera się na spotkaniu doskonale znanych z serii aktorów, którzy decydują się na nakręcenie rebootu hitu z lat 90. Widzowie przekonają się, jak udział w jednej z najbardziej rozpoznawalnych produkcji telewizyjnych końca XX wieku wpłynął na młodych aktorów.Na udział w mini-serialu zdecydowała się cała obsada znana z oryginalnej wersji: Brian Austin Green, Gabrielle Carteris, Ian Ziering, Jason Priestley, Jennie Garth, Shannen Doherty i Tori Spelling. Jedynym wyjątkiem jest Luke Perry, który zmarł wiosną 2019 roku i to właśnie jemu zadedykowana jest produkcja.

Dowiemy się, kogo łączyła przyjaźń, kto za kim nie przepadał i co z planu ukradła Jennie Garth, czyli serialowa Kelly Taylor. Producenci zafundują więc wszystko to, za co widzowie pokochali serial – dramaty, skomplikowane relacje i problemy, które w normalnym świecie można rozwiązać jednym zdaniem, ale na ekranie urastają do  rozmiarów prawdziwej tragedii.

Do tego wystarczy dodać nieśmiertelne „musimy porozmawiać”, od którego zaczynało się niemalże każde zdanie w serialu... i mamy gotową receptę na sukces.


Sonda

Która z bohaterek serialu jest najseksowniejsza?ZOBACZ TAKŻE: FILM BREAKING BAD JUŻ WKRÓTCE. ZOBACZ ZWIASTUNDodał(a): Adam Barabasz / fot. materiały prasowe FOX Środa 09.10.2019