Nowa płyta Eminema

Piątego listopada pojawiła się nowa płyta Eminema, kontrowersyjnego amerykańskiego rapera, który podbił serca słuchaczy całego świata


Krążek nosi tytuł "Eminem - The Marshall Mathers LP 2. Na płycie znajduje się 21 kawałków. Wydaje się, że raper zmazał plamę po niezbyt udanym albumie „ Recovery”. Znawcy twierdzą, że to najlepszy album artysty od dekady. Krążek jest tak jakby kontynuacją wydanego 13 lat temu albumu. Eminem w wywiadach podkreśla, że chciał powrócić do klimatu tamtej płyty. Jeśli jej słuchałeś, na pewno szybko znajdziesz analogię.

belka_zobacz-galerie.jpg

Na najnowszym krążku rapera wyczujesz klimat "tamtych lat". Znajdziesz także trochę teraźniejszości w kawałku The Monster, gdzie artysta po raz kolejny śpiewa z seksowną Rihanną. Nam się podoba.

Całej płyty posłuchać możesz w serwisie WIMP.

ckm_belka1.jpgEminem – 41 letni biały raper z Detroit. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Marshall Bruce Mathers III. Jest jednym z najlepszych raperów świata. Co chwila zgarnia prestiżowe branżowe statuetki.  Przez wiele magazynów uznawany za jednego z najlepszych artystów wszech czasów. Na swoim koncie ma siedem studyjnych albumów.
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Piątek 08.11.2013