Nowa metoda wyłudzenia pieniędzy: na Pornhuba

Metody wyłudzania kasy na wnuczka i na policjanta są już całkowicie passe. Złodzieje wymyślili nową – na Pornhuba. Strzeżcie się!
23377203_1732860493412757_1183810318_o.jpg

Kto nigdy nie oglądał Pornhuba niech pierwszy rzuci kamieniem. To oczywiste, że każdemu facetowi zdarzyło się kiedyś, choćby raz, zerknąć na tę stronę. Jeśli tego nie zrobił, to tylko ze względu na to, że ma inne źródła pornosów. Ale do rzeczy.

Kilkuset facetów w Polsce musiało wczoraj poczuć niemiły dreszcz przerażenia przebiegający przez ich kręgosłup, gdy w swoich skrzynkach pocztowych znaleźli powyższe wezwanie do zapłaty 250 złotych wraz z odsetkami, za nieopłacenie zakupu filmów z kategorii VIP. W wezwaniu podany jest także numer tej usługi, numer konta, na który należy wpłacić pieniądze, oraz groźba skierowania sprawy do sądu, w razie nieuiszczenia opłaty w terminie.

Do skrzynek pocztowych na Podwalu (i pewnie nie tylko tam) trafiły takie oto pisma - wzywające do zapłaty 250 zł za...

Opublikowany przez Jaworzno PL na 7 listopada 2017


Oczywiście, jak widać na załączonym obrazku, oszust trochę nie umie w Microsoft Worda, bo nazwisko rzekomego nadawcy wskoczyło mu w inne miejsce strony niż reszta jego danych. Mimo wszystko ostrzegamy, gdybyście dostali tego typu pismo (a może się to zdarzyć, bo jego fotkę podesłał nam jeden z naszych czytelników), to zupełnie spokojnie możecie je zignorować, bo jest to całkowita lipa i nie grożą wam żadne konsekwencje. Ani ze strony sądu, ani ze strony waszej partnerki, która mogłaby się oburzyć takim widokiem.

Oszust, który wysyłał te zawiadomienia, prawdopodobnie sam zostanie zaś pozwany przez jedną ze swoich niedoszłych ofiar. 

ZOBACZ TEŻ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. materiały nadesłane przez czytelnika Środa 08.11.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)