Nocny Kochanek z metalową kolędą

Ten czas, kiedy wszyscy czują potrzebę kolędowania. Jeżeli masz przesyt standardowego podejścia do kolędowania i chcesz zobaczyć coś świeżego heavy metalowego, to mamy dla Ciebie kolędę od Nocnego Kochanka
Nocny Kochanek zespół
Utwór zatytułowany „Kacper, Andżej i Baltazar” to nietypowa kolęda w wykonaniu Nocnego Kochanka, poprzez który zespół pragnie uczcić nadchodzące święta oraz podziękować za duże zainteresowanie krążkiem „Hewi Metal”, który ukazał się jesienią 2015 roku.

– „Hewi Metal został tak dobrze przyjęty na naszym rynku, że nie chcemy zwalniać tempa. Dlatego też postanowiliśmy z końcem roku podziękować fanom i dać im prezent w postaci świątecznego singla. Coraz bliżej święta, a jak święta to i kolęda. Liczymy, że zaśpiewacie ją przy wigilijnym stole – powiedział wokalista zespołu Krzysztof Sokołowski.Nocny Kochanek to heavy metalowa formacja, która na pierwszym miejscu postawiła postawić na dobry humor i postać mitycznego Andżeja. Muzykę, a przede wszystkim towarzyszące jej teksty, tworzą z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do otaczającego ich świata. Nie dziwi więc fakt, że i taki temat jak Boże Narodzenie potraktowali z przymrużeniem oka. Posłuchajcie jak wyglądają nadchodzące święta według Nocnego Kochanka!

Dodał(a): Roman Mocarz Środa 23.12.2015