Nocleg gdziekolwiek

Wiosna w pełni, więc czas na rowerowe wycieczki. Gdybyś odjechał za daleko od bazy, możesz przekimać się gdziekolwiek jesteś. Pod warunkiem, że masz ze sobą tę przyczepkę

przyczepka rowerowaMidget Bushtrekka to dwa w jednym. Pełni role przyczepki i namiotu. Waży 25,4 kg, a jako bagażnik ma pojemność 180 litrów (tyle co BMW Z4 albo Audi TT Roadster). Kółka po każdej stronie tego cuda obracają się niezależnie od siebie i są przystosowane do jazdy off roadowej. Jeśli chcesz rozbić obóz, zaciągasz hamulec, rozstawiasz podpórki stabilizujące i na szczycie platformy stawiasz namiot. Po jego rozłożeniu masz do dyspozycji piankowy materac o wymiarach 220x81 cm.

Taki zestaw świetnie nadaje się na wyprawy w nie do końca znane tereny. Możesz zatrzymać się prawie wszędzie gdzie dojedziesz jeśli nie dasz rady pedałować dalej, a w zasięgu wzroku nie będzie żadnej stodoły z wygodnym siankiem. Jeśli zacznie się ulewa, ty będziesz spokojny o swoje posłanie – powłoka zrobiona jest z materiału odpornego na deszcz. Do tego leżąc kilkanaście centymetrów nad ziemią, nie będziesz podtapiany, podgryzany przez owady, ani nie „złapiesz wilka”. Na amazonie znajdziesz ten sprzęt w promocyjnej cenie 585 dolarów.
Dodał(a): carlo Poniedziałek 22.04.2013