Nietypowy trailer gry

Techland wprowadza graczy do świata swojej najnowszej gry w niezwykły sposób – w formie filmu interaktywnego, w którym widz sam decyduje co się wydarzy.
hellraid trailer


Film „Edyn’s Escape” rozgrywa się w lokacjach z „Hellraida” i wykorzystuje przedmioty oraz bronie dostępne podczas rozgrywki. Akcja osadzona została krótko przed wydarzeniami  z najnowszej produkcji Techlandu, w której gracze będą musieli stawić czoła inwazji sił piekielnych i obronić przed nimi ludzkość.

W „Edyn’s Escape” widz wciela się w rolę zakonnika o imieniu Edyn i swoimi decyzjami pomaga mu w ucieczce z klasztoru napadniętego przez potwory.  Na każdego komu się to uda czeka specjalna nagroda - niespodzianka do pobrania.

Gra „Hellraid” zaoferuje dwa rodzaje rozgrywki w jednym:  fabularną kampanię dla jednego gracza z akcją w stylu gier hack & slash oraz kooperacyjny multiplayer, który stawia czterech graczy przeciwko siłom piekielnym – i sobie nawzajem – w walce o punkty, nagrody i sławę.

„Hellraid” zabierze graczy prosto do bram piekieł na pewno jeszcze w tym roku na PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Nie znana jest natomiast konkretna data premiery ani cena.Dodał(a): gianni Wtorek 08.10.2013