Niebezpieczne komedie romantyczne

Jeśli twoja laska kiedykolwiek będzie wymuszała na tobie oglądanie komedii romantycznej, przedstaw jej poniższe badania!

kino

Kto by chciał oglądać te bzdury? Wiecznie ten sam scenariusz, wiecznie mało zabawne żarty i wiecznie facjata Jennifer Aniston… A do tego szczerzące się parki i zachody słońca tak romantyczne, że aż masz ochotę zwrócić kolację. Jeśli twoja baba będzie cię namawiać na milusi seansik, powiedz jej, że  naprawdę nie chodzi o to, że podczas komedii romantycznych masz ochotę podłożyć sobie dynamit pod tyłek i wystrzelić się w kosmos, ale o to, że nie jest to dobry pomysł, bo… może popsuć wasze relacje! A tego by przecież nie chciała, prawda?

Otóż w Australii przeprowadzono badania na temat wpływu komedii romantycznych na związki i okazało się, że takowe filmy aż w blisko 50% przypadków spowodowały wzajemne pretensje wśród oglądających je par. Najprawdopodobniej główną przyczyną konfliktów jest fakt, że wyidealizowane związki z ekranu rodzą w oglądających poczucie, że nie są traktowani przez swoje drugie połówki tak jak należy. To co? Może jednak liga mistrzów?


Dodał(a): Jagoda Wtorek 20.11.2012