Nie tak miała wyglądać kwarantanna. Też nie masz czasu na przyjemności?

Jeżeli chcąc nie chcąc stałeś się pełnoetatowym panem domu, w którym co chwila trzeba coś sprzątnąć i odkurzyć, podpowiadamy, jak temu zaradzić. Polecamy urządzenie, które zdejmie z Ciebie przynajmniej część domowych obowiązków.

small drew-coffman-DzIt-fTYv4E-unsplash.jpg

Od kilku tygodni rzeczywistość wielu z nas wygląda bardzo podobnie. Pomimo codziennych starań, podłoga wciąż wygląda jak krajobraz po udanej imprezie. Sprawy nie ułatwiają działania czworonoga albo dzieci. Albo wszystkich na raz. Mamy dobrą wiadomość: dzięki niewielkiemu, sprytnemu i nie tak drogiemu urządzeniu możesz tę pełną znoju rzeczywistość bardzo łatwo odmienić na lepsze. Bo przecież zakupiona niedawno gra na konsolę sama się nie przejdzie, a kolejny sezon Twojego ukochanego serialu – nie obejrzy – prawda?

Urządzeniem, o którym mowa jest IROBOT Roomba 980 – cichy i jednocześnie potężny robot-odkurzacz, który wyręczy Cię ze żmudnego obowiązku. Jest też duża szansa, że zrobi to lepiej niż Ty. Sprawdźmy, co potrafi.

Odkurzacz-IROBOT-Roomba-980-aplikacja.jpg

Zwiększona moc ssąca

Zapewnia ją funkcja Power Boost. Urządzenie zasysa brud 10-krotnie silniej dzięki automatycznie zwiększa wydajności na dywanach i wykładzinach. To właśnie tam ukrywa się najwięcej kurzu i brudu. Specjalnie wyprofilowane gumowe szczotki AeroForce™ zapobiegają też wplątywaniu się przewodów, włosów i sierści.

1.JPG

Technologia vSLAM

Dzięki systemowi nawigacji iAdapt 2.0 odkurzacz robot Roomba 980 używa wysokowydajnego schematu sprzątania i zestawu czujników, aby dostosować proces sprzątania do otoczenia. Manewruje wokół mebli, odkurza pod nimi oraz przy krawędziach. Technologia vSLAM® wykorzystuje optyczny czujnik do przetwarzania ponad 230 400 punktów danych na sekundę, dzięki czemu robot tworzy dokładną mapę swojego otoczenia i wie, gdzie się znajduje, gdzie był oraz gdzie jeszcze musi posprzątać.

5.JPG

Współpraca z asystentami głosowymi

Niezależnie od tego, czy chodzi o zmierzenie się z bałaganem w kuchni, czy sprzątanie całego poziomu Twojego domu, Roomba 980 zawsze Cię wyręczy. Dzięki aplikacji iRobot Home, Roomba jest kompatybilna z systemami Amazon Alexa i Google Assistant. Możesz więc zainicjować, wstrzymać i zakończyć cykl pracy robota poprzez wypowiedzenie komendy głosowej.

Skuteczne sprzątanie wszystkich powierzchni

Tajemnicą gruntownego odkurzania są dwie gumowe szczotki główne przeznaczone do wszystkich powierzchni. Unikalny design robota Roomba 980 i ruchoma głowica czyszcząca sprawia, że szczotki ściśle przylegają do podłogi i dostosowują się do sprzątanej powierzchni, usuwając wszystko: od drobnego kurzu po większe zabrudzenia.

Kurz i brud się nie ukryje

Używając opatentowanej technologii Dirt Detect, IROBOT Roomba 980 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

odkurzacz_robot_roomba_kurz_brud.jpg

Roomba przy krawędziach i narożnikach

To urządzenie dosłownie tańczy, a to dzięki specjalnie zaprojektowanej wirującej szczotce bocznej, pracującej pod kątem 27 stopni. Wymiata śmieci i brud wzdłuż krawędzi i z narożników w obszar sprzątania.

4.JPG

Automatyczne ładowanie i wznowienie pracy

IROBOT Roomba 980 działa nieprzerwanie do 120 minut. W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, robot Roomba 980 pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

Najlepsza opcja dla posiadaczy zwierząt

Jest wiosna, zwierzaki intensywniej gubią sierść. Teraz to nie problem, a to dzięki gumowym szczotkom, które nie dopuszczają do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś

Możesz łatwo połączyć się z Twoim IROBOTEM Roomba 980 dzięki aplikacji na smartfona IROBOT HOME i rozpocząć sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz. Raporty Clean Map pokażą Ci gdzie sprzątał Twój robot odkurzający, wraz z mapą pokrycia powierzchni oraz czasem sprzątania. Dodatkowo możesz otrzymywać powiadomienia o zakończeniu sprzątania.

Przechwytywanie.JPG

Urządzenie IROBOT Roomba 980 kosztuje 2 199 zł, w Media Expert możesz kupić je również na raty.

Materiał promocyjny

Advertisement

Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 30.04.2020