Nie ma to jak studentki!

Oto materiał promujący dom studentek na uniwersytecie w Alabamie, który z powodu budzących kontrowersji został wykasowany z Youtuba. Na szczęście w międzyczasie zdążył się już rozejść jak świeże bułeczki i zostać wrzucony do sieci przez innych użytkowników!

studentki3.png


Jakiś czas temu na Youtubie został opublikowany materiał promujący dom studentek "Alpha phi" należący do uniwersytetu w Alabamie (Stany Zjednoczone). Jako, że występujące w nim dziewczęta są bardzo reprezentatywne, wideo błyskawicznie rozeszło się po sieci. Kiedy film zdążył zanotować 500 tysięcy odsłon, został jednak usunięty z powodu kontrowersji, które budził. Materiał wykasowano również z Facebooka, Twittera i Tumblra.

Burzliwa dyskusja na temat wideo rozgorzała wraz z opinią niejakiego A.L. Baileya piszącego dla serwisu AL.com. Redaktor przyczepił się faktu, że wszystkie kobiety pokazane na filmie są "jednakowe pod względem rasowym i wizualnym, hiperkobiece i uprzedmiotowione". Mężczyzna zasugerował także, że obraz może krzewić wśród dzieci szkodliwe stereotypy.

Głosy w internecie są podzielone. Jedni popierają stanowisko pana Baileya, inni twierdzą, że nie powinno się brać tego lekkiego wideo tak bardzo na poważnie i do serca. Ja mogę jedynie stwierdzić, że patrząc na ten filmik, aż chciałoby się wrócić na studia i odwiedzić te dziewczęta w tym rajskim przybytku!studentki1.png

studentki4.png

studentki5.png


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Wtorek 18.08.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
expartnerka (2015-08-22 20:47:17)
Treść usunięta przez moderatora Zgłoś naruszenie
Kaja2010 (2015-08-22 15:39:34)
We wrześniu zjazd na jubileusz uczelni, oj nawet nie chcę myśleć co się będzie działo :) Zgłoś naruszenie
fotopstryczek (2015-08-19 20:23:04)
pomyśleć, że 1/3 będzie albo miała sponsora albo będzie zarabiać swoim ty łkiem... a ta reszta to będą niezłe sucze Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)