Neill Blomkamp nakręci "Obcego"?

Wygląda na to, że jest całkiem spora szansa, aby nowym "Obcym" zajął się Neill Blomkamp - twórca takich hitów science-fiction jak "Dystrykt 9" czy "Elizjum"

Obcego

Najnowszym filmem Neilla Blomkampa będzie "Chappie", którego premiera zaplanowana jest na 4 marca 2015 roku, jednak wygląda na to, że reżyser planuje coś więcej. Autor filmów takich jak: "Dystrykt 9" czy "Elizjum" wydaje się przymierzać do nowego projektu z kultowej serii "Obcy".

Jakiś czas temu reżyser opublikował kilka interesujących szkiców, które przybliżały jego koncepcję opowieści ze wspomnianej serii. Widać było na nich między innymi Obcego, a także postać Ellen Ripley oraz Kaprala Dwayne’a Hicksa. Choć fani gatunku zareagowali na grafiki bardzo pozytywnie, a sam reżyser powiedział, że zajmował się projektem, bo chciał zrobić coś nowego, zaznaczył też, że robił to bez wiedzy żadnego studia i że jego własny film raczej nie powstanie. Sytuacja najwyraźniej uległa zmianie.

W jednym z ostatnich wywiadów Blomkamp powiedział, że istnieje "duże prawdopodobieństwo", iż faktycznie nakręci "Obcego". "Mam w głowie opracowany cały film" - wyznał.

Czekamy na dobre wieści!

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
1.jpg


Dodał(a): Bartosz Joda Środa 11.02.2015