Negocjowanie w kryzysie. Gdzie można najwięcej ugrać?

Jak negocjować wysokość czynszu podczas kryzysu? Kim są koronaworkers? Jak negocjować ceny podczas zakupów online? Gdzie w kryzysie można dostać największe rabaty? Czy to dobry okres, by negocjować ceny nieruchomości?
iStock-1062567900.jpg

Wojtek Woźniczka, ekspert od negocjacji, który żyje i utrzymuje się m.in. ze swoich umiejętności negocjacyjnych, odsłania kulisy swojego fachu. Kilka praktycznych porad, konkretnych sytuacji oraz rozwiązań znajdziesz w tym bardzo wartościowym nagraniu poniżej.

Jak negocjować wysokość czynszu podczas kryzysu? Kim są koronaworkers? Jak negocjować ceny podczas zakupów online? Gdzie w kryzysie można dostać największe rabaty? Czy to dobry okres, by negocjować ceny nieruchomości? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym wywiadzie:

Nagranie pochodzi z rozmowy LIVE na naszym Instagramie: ckmpolska

Jeśli czujesz niedosyt i chciałbyś poznać więcej sztuczek negocjacyjnych, Wojtek przygotował promocję dla Użytkowników CKM.PL. Książki jego autorstwa kupisz TUTAJ 15% taniej (chyba że wynegocjujesz z nim wyższy rabat) z kodem: CKM. Aczkolwiek koszt jednej książki zwróci ci się już przy pierwszych negocjacjach, sprawdzone info.


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 24.04.2020