Neffos C5s: niezawodny smartfon w zaskakująco niskiej cenie

Poznaj specyfikację nowego modelu stworzonego przez TP Link.

ckm.jpg

Neffos C5s: szybki Internet, wytrzymała bateria i nie tylko

Najnowszy model smartfona stworzonego przez TP-Link wyposażony został w technologię umożliwiającą bardzo efektywne korzystanie z Internetu – transmisję danych 4G LTE. Model C5s posiada też wymienną baterię o pojemności 2340mAh, dzięki której smartfon będzie pracował na pełnych obrotach przez cały dzień.

Oprócz technologii LTE, C5s posiada moduł Wi-Fi oraz możliwość przesyłania danych za pomocą Bluethooth 4.2. Smartfon obsługuje dwie karty SIM w technologii Dual Standby (micro SIM i normal SIM), które umożliwiają proste przełączanie się pomiędzy dwoma numerami. Drugi slot można zamiennie wykorzystać na dodatkową kartę pamięci.

Wysokiej jakości zdjęcia i potężny procesor

Najnowszy Neffos wyposażony jest w dwa aparaty fotograficzne oraz dwie lampy błyskowe. Dzięki funkcji auto-focus tylny 5-megapikselowy ułatwia wykonywanie ostrych zdjęć nawet obiektom w ruchu, natomiast przedni 2-megapikselowy z 10-stopniowym trybem upiększania, dodaje uroku autoportretom - subtelnie niweluje niedoskonałości, podkreśla urodę i zmiękcza cienie. Przednia lampa błyskowa została dodana po to, by z łatwością można było wykonać selfie, nawet gdy nie sprzyja temu oświetlenie. Takie rozwiązanie z pewnością przyda się także podczas prowadzenia rozmów wideo.

Pięciocalowy model C5s działa w oparciu o system operacyjny Android 7.0 i posiada 64-bitowy procesor, który zapewnia płynną, bezproblemową pracę urządzenia. Oferuje użytkownikom nie tylko dostęp do nowych technologii, ale także możliwość symultanicznego korzystania z wielu aplikacji na podzielonym ekranie. W praktyce oznacza to możliwość np. jednoczesnego streamingu wideo i pisania wiadomości.

Neffos C5s to kolejny niedrogi smartfon w portfolio TP-Link, którego stosunek jakości do ceny robi bardzo pozytywne wrażenie. Z pewnością docenią go osoby stawiające na jakość, funkcjonalność oraz niezawodność, na które nie trzeba wydawać majątku.

Pełną specyfikację techniczną TP-Link Neffos C5s sprawdzicie na stronie producenta: http://www.neffos.pl/product/details/C5s

Cena detaliczna będzie kształtowała się na poziomie około 299 zł.

Gwarancja door-to-door

Wszystkie smartfony TP-Link Neffos objęte są 24 miesięczna gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje ono odebrane przez kuriera i na koszt firmy przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej koszty odesłania sprzętu do właściciela także pokrywa producent. Proste i wygodne! W przypadku, gdy model posiada wymienną baterię, to jest ona objęta sześciomiesięczną gwarancją, natomiast jednostka główna – dwuletnią. Więcej informacji znajdziecie na: http://www.neffos.pl/support/warranty-terms.


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 25.06.2018