Natasza Urbańska w Playboyu!

We wrześniowym wydaniu na okładce zabójczo piękna aktorka, piosenkarka i tancerka Natasza Urbańska!
playboy09-otw.jpg


Natasza Urbańska pozowała w Playboyu przed obiektywem Mateusza Stankiewicza. Oprócz tego udzieliła wywiadu, którego część możecie przeczytać poniżej. Resztę znajdziesz w Playboyu na wrzesień, który do sprzedaży wchodzi 25 sierpnia.

PLAYBOY: Dlaczego kazałaś nam czekać tak długo? Co sprawiło, że właśnie teraz jest odpowiedni czas na zrobienie najpiękniejszych zdjęć w życiu?
NATASZA URBAŃSKA: Przekonała mnie wizja artystycznej czarno-białej sesji, gdzie nie ma dosłowności, za to są emocje i zmysłowość. Z fotografem Mateuszem Stankiewiczem pracowałam już wcześniej i nasze sesje zawsze były wyjątkowe. W obiektywie Mateusza moje ciało jest przedmiotem artystycznej impresji i dlatego ta propozycja wydała mi się interesująca.

PLAYBOY: Co byś powiedziała w kilku słowach o polskich mężczyznach? Jacy jesteśmy w twoich oczach?
NATASZA URBAŃSKA: Panów oceniam przez pryzmat najważniejszego mężczyzny w moim życiu, czyli mojego Taty. Niezawodny, inteligentny, szanujacy innych, ale także niezależny, błyskotliwy, z charakterem. I do tego pięknie pachnie. Takiego mężczyzny szukałam i  taki jest mój mąż.

PLAYBOY: Co cię męczy, denerwuje i frustruje, a co cieszy i relaksuje?
NATASZA URBAŃSKA: Męczą mnie męczący ludzie, denerwuje głupota i bezmyślność. Staram się łapać dystans do trudnej czasem rzeczywistości i po prostu myśleć pozytywnie. Relaksuję się przy muzyce. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. Uśmiechnięte poranki ustawiają cały dzień. Uwielbiam nasze zabawy z Puszkinem – to nasz pies. Pachnąca kąpiel i kieliszek wina szybko mnie odprężają.  Na szczęście zdecydowanie więcej rzeczy mnie cieszy niż wkurza.

PLAYBOY: Gdybyś miała opisać swoje życie zawodowe jedną piosenką...
NATASZA URBAŃSKA: Piosenka, która opisuje moje podejście do  życia to Imagine Johna Lennona: „You may say I’m dreamer, but I’m not the only one”. Jestem idealistką, tak wyobrażam sobie mój świat.

playboy09-pic.jpg

playboy09-okl.jpg

Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 24.08.2015