NASA sfotografowała UFO?

NASA | UFO
NASA przerwała transmisję na żywo zaraz po pojawieniu się niezidentyfikowanego obiektu w kadrze, jednak wciąż można zobaczyć pierwsze sekundy wideo, które się zachowały. Internet zahuczał: "ukrywają przed nami UFO"!

UFO

Jeśli jesteś fanem kosmosu i filmów, w których nic się nie dzieje, możesz śledzić obraz, który NASA nadaje na żywo z zewnętrznych kamer Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Na ogół bowiem zupełnie nie ma co tam obserwować, poza drobnymi wyjątkami, jak ten który zdrażył się ostatnio. Problem w tym, że kiedy już coś ciekawego pojawia się na rejestrowanym filmie, NASA zrywa połączenie!

Na poniższym wideo widać pierwsze sekundy po pojawieniu się niezidentyfikowanego obiektu. Potem nastąpiło rozłączenie nadawania sygnału, a NASA wyświetliła komunikat o problemach technicznych. Znaczna część internautów uznała to za dowód na to, że ci chcą coś przed nami ukryć. Wielu z nich jest przekonana o tym, że na filmie widać UFO.Są jednak i sceptycy, którzy w istnienie UFO nie wierzą, a wszelkie doniesienia o jego istnieniu uważają za plotki. Jeden z nich napisał: "Nie mam "zamkniętego umysłu", moja wiedza naukowa jest na tyle duża, że nie przyjmuję automatycznie, iż najbardziej fantastyczna teoria jest prawidłowa. Tylko dlatego, że nie ty nie wiesz, co to za obiekt, nie znaczy, że to latający spodek obsługiwany przez zielonych ludzików".

A wy co o tym sądzicie? UFO czy nie UFO? Złośliwcy twierdzą, że to robak, a NASA powinna zainwestować w serwis sprzątający. :)


Dodał(a): BJ Piątek 08.08.2014