Naprawa i serwis sprzętu AGD. Jak znaleźć fachowca godnego zaufania?

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy?

naprawa pralek.jpg

Gdzie szukać serwisu AGD, który spełni oczekiwania?

Szybka naprawa, która nie będzie wymagać za chwilę ponownej interwencji, jest na wagę złota. Ogłoszeń z ofertami naprawy i serwisu sprzętu AGD jest bardzo dużo, a niestety wiele usług jest realizowanych w nierzetelny sposób. Z tego względu warto szukać sprawdzonych specjalistów. Najlepiej spytać się rodziny i znajomych, czy nie korzystali przypadkiem z usług, których potrzebujemy. Być może są w stanie polecić dobrego fachowca w przystępnej cenie.

Jeżeli nikt nie zna dobrego serwisanta sprzętu gospodarstwa domowego, nie oznacza to, że musimy korzystać z usług w ciemno, ponieważ na forach internetowych często są wymieniane informacje dotyczące korzystania z usług najróżniejszych fachowców. Warto szukać na forach lokalnych – jeśli np. mieszkasz we Wrocławiu, poszukaj postów dotyczących fachowców w tym mieście.

Dojazd do klienta i naprawa sprzętu na miejscu

Przy wyborze specjalisty koniecznie trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy, a w pierwszej kolejności, w jaki sposób naliczane są koszty związane z dojazdem do klienta i postawienie diagnozy, a także, czy naprawa odbywa się na miejscu czy sprzęt jest jednak przewożony do zakładu. W przypadku profesjonalnie świadczonych usług klient płaci za ustalenie przyczyny usterki i dojazd tylko wtedy, gdy rezygnuje z usługi naprawy. Jeśli jednak decyduje się na nią, koszty nie są dodatkowo doliczane.

Kompetencje i doświadczenie na pierwszym planie

Najlepsi fachowcy systematycznie się dokształcają, aby być na bieżąco ze zmieniającą się technologią. Umożliwia to bezzwłoczne znalezienie przyczyny problemu i usunięcie awarii. Tylko profesjonalne podejście do problemów zapewnia pełen sukces:

- Wiemy, że znalezienie rzetelnego fachowca nie jest łatwe. Poszukując go, warto zwracać uwagę nie tylko na wykształcenie kierunkowe, ale przede wszystkim na doświadczenie i opinie, jakimi cieszy się on np. wśród znajomych lub w Internecie. Warto zaglądać na serwisy, gdzie rekomendacje są weryfikowane, a więc wystawiają je autentyczni klienci.  ” – mówi Grzegorz Awiżeń z RestartAGD.pl.

Profesjonalna i sprawna obsługa

Wysokie kompetencje stanowią podstawę do efektownej i w 100% profesjonalnej obsługi. Specjaliści szanujący klientów starają się realizować usługi w możliwie najkrótszych terminach. Dzięki sumiennemu i uczciwemu podejściu sprzęt klienta jest naprawiany błyskawicznie i nie ulega ponownej awarii zaraz po wyjściu fachowca. Należy zwrócić uwagę, czy oferowana jest gwarancja na wykonane usługi – tylko z taką firmą warto rozmawiać o naprawie sprzętu AGD.

Jakie urządzenia są naprawiane przez fachowców?

W domu funkcjonuje coraz więcej urządzeń AGD i we wszystkich mogą wystąpić usterki. Do fachowców warto zwrócić się po pomoc, gdy lodówka wydaje dziwne odgłosy lub nie chłodzi. Rozwiążą również problem z zamrażarką. Do systematycznie używanych sprzętów zalicza się kuchenka. Oprócz tego specjalistom można zgłosić potrzebę naprawy piekarnika, zmywarki i pralki.


Dodał(a): Izabela Popko Środa 23.05.2018