Największe sekrety, które ukrywają ludzie

Jedzenie glutów z nosa, słabość do narkotyków, czy tatuaż więzienny – oto niektóre z sekretów, które różni ludzie ukrywają przed światem i bliskimi. W tym filmiku postanowili je zaś ujawnić.


Każdy człowiek ma jakieś sekrety. Jedni ukrywają przed wszystkimi jakiś dziwny tatuaż, który zrobili sobie po pijaku, inni nie chcą się przyznać do swojej prawdziwej orientacji seksualnej, a jeszcze inni drżą na myśl, że ktoś mógłby się dowiedzieć o tym, że ostatni raz sprzątali swój pokój w zeszłe święta.

Serwis WatchCut zebrał jednak 100 osób różnych ras, narodowości i obydwu płci i poprosił ich, by opowiedzieli o swoich najgorszych i najbardziej wstydliwych sekretach, które ukrywają przed całym światem. W dodatku przed obiektywem kamery. I wiecie co? Jakimś cudem ci ludzie się zgodzili.

I poza takimi stwierdzeniami, jak ukrywana depresja, słabość do narkotyków, czy lęk przed innymi ludźmi pojawiały się znacznie bardziej hardcore’owe stwierdzenia.

Naszymi osobistymi faworytami są natomiast seks z wypchanym niedźwiedziem polarnym, tatuaż o treści „cipka” na wewnętrznej stronie dolnej wargi, dziewczyna sikająca do kubka w swoim samochodzie, list z groźbą podłożenia bomby ze względu na nienauczenie się do egzaminu, szpiegowanie sąsiadów, otarcie się o śmierć z powodu syfilisu, nielegalny seks na boisku futbolowym, ciągłe wyrywanie włosów z tyłka, wiara w kosmitów, czy w końcu jedzenie własnych glutów.To jednak oczywiście nie wszystko. Zobaczcie resztę w filmie poniżej. A wy macie jakieś swoje sekrety?

ZOBACZ TEŻ FOTKI TAJEMNICZEJ KUSICIELKI:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Środa 11.10.2017